Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon belül hova...

Magyarországon belül hova menjünk nászútra?

Figyelt kérdés
Az a terv, hogy több várost is érintenénk! Debrecenből indulnánk és eddig tervbe van a Dunakanyar és Balaton. Tehát azok vonalába vagy ami úgy nagyjából útba esik és tényleg nagyon szép! szerintetek?
2015. júl. 13. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Menjetek külföldre pl Szlovénia Bledi Tó, Csehország Prága stb kár itt elverni a pénzt, nászút nem sokszor van az ember életében.
2015. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Egerszalók-Eger-Lilafüred, aztán Zalaegerszeg-Zalakaros-Sárvár. Ezek például szép helyek, és fürdővárosok is.
2015. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keszthely, gyönyörű város és a Balaton is közel van.:)
2015. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ hol jártatok már... :)


Eger, Gödöllő, Budapest, Szentendre, Visegrád, Rám-szakadék, Esztergom, Komárom vagy Tata, Győr, Csesznek, Veszprém, Balatonfüred, Tihany, Keszthely, Hévíz. Másik irányba Balaton-felvidék (Tapolca, szentbékkállai kőtenger, Nagyvázsony), Székesfehérvár, Velencei-tó, Budapest, Tisza-tó, Hortobágy.


Ha tovább is mennétek, akkor Sopron vagy az Őrség.

2015. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Márciuska ***** válasza:
53%

A Tisza-tó nagyon csábítónak tűnik, én mindenképp el akarok menni egyszer, szerintem ne hagyjátok ki. Van több vízi tanösvény, látványos öko-centrum, még terepjáró-túrák is vannak! Hortobágy is nagyon jó, voltam szekértúrán a pusztában, én élveztem, a halastavaknál pedig van tanösvény, érdemes sétálni.

Egyéb ötletek útirányban:

Eger, Egerszalók (a sódombhoz hasonlót sehol máshol nem láthattok Magyarországon), Vácrátóti arborétum, Gödöllői kastély, Dobogókő, Visegrád, Rám-szakadék, Holdvilág-árok, Esztergom, Székesfehérvár történelmi óvárosa és a Bory-vár (én imádom Fehérvárt, a Bory-várat meg különösen). A Balatonnál Keszthely a kedvenc városom, gyönyörű a főtér, és rengeteg vicces-érdekes múzeum van, pl. giccsmúzeum, játékmúzeum, Cadillac-múzeum, majormúzeum, népviseletes babamúzeum, erotikus panoptikum, hatalmas vasúti terepasztal, stb. Érdemes egy nyári színházi előadásra is beülni a kastélykertbe, nagyon hangulatos! Tapolca pedig egy kis gyöngyszem a Balaton-felvidéken. Tihany, Balatonfüred nekem még csak tervben van, de mondják, hogy nagyon szép mindegyik, Tihanyban engem a levendulaház érdekelne nagyon.

2015. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, nagyon jó ötleteket adtatok! :D ment a zöld kéz
2015. júl. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!