Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 3 napos BALATON-i nyaralásra...

3 napos BALATON-i nyaralásra 2 fő részére kb. mennyi pénz kellene?

Figyelt kérdés

Augusztusban mennénk, és a kérdésem olyanokhoz szól, akik voltak már így nyaralni/rendszeresen járnak.

Szállással, mindennel együtt kellene egy körübelüli összeg.

Tudom, hogy függ az apartmann ártól is, meg mindentől, szóval tényleg "nagy vonalban"


Enni, inni valót is ott vennénk, (reggeli-ebéd-vacsora-fagyi stb.) gondolom jóval drágábbak, mint itthon...


2015. júl. 20. 11:44
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Szállás 3-8000Ft igényektől és Balatontól való távolságtól is függően. Lehet persze szállodában 20000 fölött is /fő/éj...

Kaja attól is függ, hogy többnyire megcsináljátok magatoknak (ez esetben nem vagy minimálisan drágább, mint otthon), étteremben azért legalább 3000-rel lehet számolni /fő. Ebéd szerintem egyszerűbb a strandon, mennyiségtől függően 1-2000/fő.

Pia nem mindegy, hogy ásványvíz, sajátmárkás üdítő vagy drágább üdítő, esetleg koktélozni is szeretnétek...


Én összességében nagyon alsó hangon 40000-et mondanék a két főre, egy kényelmesebb, kicsit igényesebb formában 55-60000-et mondanék, magasabb igénynél 100 fölött is lehet.

2015. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Tényleg részletes volt... Kíváncsi vagyok véleményekre.

Igazság szerint mi így számoltunk :

- Utazás, (busszal) 2fő részére (oda-vissza) kb. 8000ft.

- Szállás, 2fő/2éj durván 35000ft.

- Étel/ital, úgy mindennel együtt a 3 napra 25000ft (reggeli, vacsora boltban vásárlással, ebéd a strandon, +lángos, fagyi...)

Ez nagyon durván számolva olyan 70.000ft körül lenne...

Szabadstrandra mennénk, tehát ott belépő nincsen, maximum egy nap látogatnánk el egy fürdőbe.

80ezer ft-tal akkor útnak lehetne indulni, ilyen "igényekkel"...!?!

2015. júl. 20. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen nyugodtan, ha körültekintően választasz szállást akkor vagy kevesebből jön ki, vagy többet tudtok maradni. Ne a szállás.hun keress, nézz szét a booking.com-on de inkább a www.airbnb.hu-n.
2015. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. júl. 20. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!