Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Létezik olyan hogy valakinek...

Létezik olyan hogy valakinek nem tetszik Siófok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Szemely szerint utalom 'A SETANY'-t, nyuzsi, ordito zene, tele van a helyi vaganycsavokkal meg a platinaszoke rib**caikkal, tularazott, tulhype-olt.


Siofok meg kb. nem is szol a masrol.

2015. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Csatlakozok. nekem egyáltalán nem tetszik.
2015. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a nagy magyar gagyi példaképe lehetne.
2015. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem Siófok a Balaton legvisszataszítóbb városa. Tele van panellal, a sétány gagyi, a strand se valami jó. Keszthely, Vonyarc, Füred, Almádi ezek az igazi balatonos városok.
2015. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Siófok nem a szépségéről híres, hanem, hogy nagy bulik vannak. Én szeretek bulizni és nagyon szerettem Siófokot régebben...sajnos mostanság haldoklik :/
2015. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én se szeretem. Ha valakinek a tömeg kell, meg a party, meg ezek, akkor Siófok is jó, de azért az ember szeretne pihenni, ha már Balcsira megy, szeretné ha nem is a nyüzsgést, de a tömeget elkerülni (azzal Budapesten úgy is mindennap találkozok), szóval kikapcsolni, valami szépet látni, akkor nem Siófokra megy. Szerintem bármelyik Balaton parti település jobb, mint Siófok.
2015. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát azért ott van a sóstói rész ami családias és csendes, szóval a belváros miatt nem kell leírni. Nagy előnye ugye hogy Bp felől ez van legközelebb. Az biztos hogy vannak jobb helyek is.
2015. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
67%
én sem szeretem, vannak jobb helyek a közelbe,
2015. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Látom jó pár olyan gyökérnek sikerült idehányni akik csak a "sétányt" ismerik Siófokból.

Én Keszthelyt is elég jól ismerem, és egyáltalán nem jobb nála Keszthely. A sok lerobbant belvárosi épületével és gazos külvárosokkal.

Én szeretem Siófokot, csak nyáron elég nagy a nyüzsgés, olykor kibírhatatlan, de télen én szeretem.

2015. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Siófok nem csak a Petőfi sétányból áll, hál'istennek. Helyi vagyok, és a nyári forgalmon kívül semmi bajom vele. Gyönyörű a Fő tér, a Rózsa kert, Jókai park. Egyébként a "helyi f***acsávók" nem járnak a Petőfire (max ritkán), mert már unják :D Turistákkal, és külföldiekkel van tele, látogassatok el télen, meg fogtok lepődni mennyire nyugis :)
2016. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!