Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik az a magyar város, ami...

Melyik az a magyar város, ami nincs nagyon leamortizálódva, mint pl. Esztergom, tehát szépen karban vannak tartva az épületek és az utcák is rendezettek?

Figyelt kérdés
Elmennénk hétvégére két napra, de a legutóbbi német nyaralásunk után nincs kedvem romos házak között, koszos utcákon sétálni. Esztergom koszos is és egyáltalán nem áldoznak már az épületek felújítására mostanság, Kőszeg tiszta, rendezett, de az épületek ott is eléggé romosak. Tudtok olyan várost mondani, ami nem ilyen? Győrön és Székesfehérváron kívül, mert ott jártunk legutóbb. Pécs, Debrecen, Szeged, Eger milyen ebből a szempontból?
2015. aug. 18. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Kismartontól nyugatabbra vannak ilyen városok.
2015. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdésben ott szerepel, hogy magyar város. Vagy ezzel azt akartad mondani, hogy nem létezik ilyen?
2015. aug. 18. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Igyekszem rövid és tömör válaszokat adni.
2015. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Eger nagyon szép város,Pécs is,több város hirtelen nem tudok mondani de egyébként nagyon sok szép város van Magyarországon.
2015. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pécs ugyan szép, de úgy érzem, az utóbbi időben eléggé romlófélben van :-(

Elnézést kérek minden pécsitől, tulajdonképpen sok szállal kötődöm Pécshez, magam is pécsi voltam, de szívfájdító volt számomra az egykori "főutcán" - ahol a színház is van - végigsétálni :-( (Király u. talán?)

Csupa üres, bérlőre váró üzlet, lehangoltság :-(

2015. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, kimaradt:

Debrecenben viszont 3 hete voltam: szép gondozott városnak láttam. Nagyerdő, Főtéren a templom, Állatkert, stb.

2015. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
Szerintem Miskolc is nagyon szép, mostanában eléggé elkezdett fejlődni és rengeteg kikapcsolódási lehetőség van!!
2015. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kései Sirató ***** válasza:
Veszprém, Pécs, Eger, Debrecen - ezekben nem fogsz csalódni.
2015. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szegedet kerülném. Amikor én voltam, nagyon le volt romolva, százszor rosszabb volt, mint Esztergom (mondjuk, azért a két város nem is egy súlycsoport: Esztergom jóval régibb és szebb, mint Szeged). Viszont azt is hallottam, hogy a romokban és grefitikben heverő, összeokádott utcákat azóta valamelyest helyretették, dicsérik az új polgármestert is. Nem tudom, ebből mi igaz, de aki tudja, írja meg -- amikor én voltam, akkor még a zenélő szökőkút sem működött.
2017. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sopronban a tűztorony, bob stb.
2017. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!