Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » "Érdekes" kiállításokat...

"Érdekes" kiállításokat tudtok mondani? 8 és 17 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Láthatatlan kiállítás


[link]

2015. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csodák Palotája a Camponában - interaktív játékok, játékos fizika, stb.

És ha már ott vagytok és van idő meg pénz, akkor a Tropicarium (bár ez nem hagyományos értelemben vett kiállítás, de jó! :-)

2015. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Márciuska ***** válasza:

Az eddigieket én is ajánlom. Ezen kívül a Mezőgazdasági Múzeumban rendszeresen szokott lenni különleges interaktív kiállítás és óriástársasjáték. Most lett vége a szavannáról szólónak, de volt már esőerdős is, meg az öt érzékhez kapcsolódó játék.

Szerintem élveznék a planetáriumot is. És a természettudományi múzeum is elég jó, vannak játékos, interaktív részei. Vagy megpróbálhatjátok a Miniverzumot, ez egy hatalmas vasúti terepasztal, nagyon látványos. Esetleg nézzétek meg a budavári labirintust is.

A Csodák palotájához hasonló van Pécsen is a Zsolnay negyedben, illetve Mosonmagyaróváron a Futura, de ezekről nem tudok véleményt mondani, mert még nem láttam őket.

2015. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nincs messze nektek Eger, akkor tudom ajánlani az AgriaTerra Egyesületet, akik elég sűrűn tartanak egzotikus állatbemutatókat. Kígyókkal, gyíkfélékkel, madárpókokkal, egzotikus rovarokkal és egyéb különleges állattokkal, amiknek nagy részét meg lehet simogatni, a kígyókat nyakba lehet venni, lehet velük fényképezkedni. Hatalmas sikerük van mindenhol, sokak fóbiáját kezelték már sikeresen. Facebookon megtalálod őket:

[link]

2015. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!