Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk wellnesselni,...

Hová menjünk wellnesselni, van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elmenni ketten kicsit pihenni, de még sosem volt egyikünk sem wellnesselni. 3 nap 2 éjszakára mennénk, úgy, hogy lehetőleg kijöjjünk max 50.000 forintból.

nem baj ha nem a szomszédban van, de azért ne is legyen olyan messze, mint pl. Sopron :)

Szegediek vagyunk.

köszi!


2016. febr. 4. 20:35
 1/6 anonim válasza:
0%
Hát 50000 ft-bol max egy pocsolyáig juthatsz el de mondok jobbat...engedjetek tele egy szőlősdézsát forróvízzel,kúrjatok bele 1 zacskó sót es..voala késsz a wellness
2016. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én voltam Zalakaroson, Visegrádon, Egerben, egyiktől sem ájultam el. Mondjuk én havonta 1-2x megyek itt Budapesten a Széchenyibe, szóval el vagyok kényeztetve :-)

Gyertek fel valami kellemes panzióba, egyik nap menjetek el az Aquaworld-be, másnap valamelyik hagyományos fürdőbe, és meg van oldva a dolog :-)

2016. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. Kiskunmajsa, Tengelic, Hajdúszoboszló, Debrecen, Egerszalók. Gyulán is van fürdő, bár nekem nem tetszett a medencék színvonala. Van még arrafelé egy-két hely, ami nem jut eszembe. Igazából tele van a környék jó fürdőkkel.
2016. febr. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es, megkérdezhetem, mi nem tetszett Visegrádon? Ugyanis pont az akartam ajánlani a kérdezőnek... :-)

Gyönyörű környezet, szép kilátás, stb.

Csak wellnessezni voltál vagy szállással együtt?

2016. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyet kell értsek a kettes válaszolóval az alternatív wellness ajánlatát illetően.

Sőt, kicsit kiegészíteném épp Visegráddal kapcsolatban, amely életem egyik rettenetes élménye volt. Az adott visegrádi négycsillagos hotelben hidegben és télen voltunk, mindenki az egyébként alul méretezett wellnessben tobzódott. Olyan szinten, hogy nem tudtál a medencébe bemenni anélkül, hogy egy szőrös hashoz hozzá ne értél volna, és nem tudtál a szaunában anélkül ülni, hogy a szomszéd izzadtságával közelebbi kapcsolatba ne kerültél volna.

Szóval ezeknél a színes fotóval sznoboknak eladott wellneszeknél egy korrekt hotel, korrekt fürdő, rendes étterem trió sokkal sikeresebb tud lenni.

2016. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jézusom első, nagyon sajnállak hogy eddig életedben annyira vitted hogy egy dézsa vívbeb b* aszott csomag sót engedhettél meg magadnak, hát bocsi de mi kicsit többre vittük ;)
2016. febr. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!