Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova mennél nászútra Magyarors...

Scream85 kérdése:

Hova mennél nászútra Magyarországon belül?

Figyelt kérdés

Elsősorban pihenésben gondolkodunk, szóval wellness szállodák a célpontok.

Sajnos nincs kocsink és a Dél-Dunántúlon lakunk, ezért nem feltétlen pl Debrecen, Nyíregyháza,stb távolságokban keresgélnénk. :)


Szóval ki hova menne wellness-ezni? Hol voltatok már ami tetszett, vagy melyik hely az amit érdemesebb elkerülni? Melyik az a város ahol azért van látnivaló is, lehet sokat sétálni,stb? Hogy azért ne csak a 4 fal között legyünk :)

Vagy esetleg még Horvátországban olyan hely ahol kis költségvetésből ki lehet hozni egy hét pihenést?

Igaz oda kicsit körülményesebb az eljutás, de hátha megoldható :)


2016. ápr. 26. 17:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%

Hát akkor a legtöbb látnivaló Budapesten van

Ott esetleg egy "menőbb" hotelbe is meg lehet szállni, mert mégsem olyan drága, mint egy külföldi út. Esetleg sárvár is szép tud lenni

Horvátországba valami hangulatos, régi város lenne tökéletes, ami a tengerparton van. Ott lehet hajókázni, rengeteg finom étel van és olyan az egész környezet, mint egy mese.

Itt az óvárosba olcsóbb kis hotelekben is meg lehet szállni, én már többször is voltam ilyen helyeken.

Pl.: Rovinj gyönyörű

Remélem segítettem, sok boldogságot :)

2016. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Horváth országban 2 főnek 1 hét max sátor/lakókocsi/kemping olcsón kijönni, wellneses apartman az húzós, de egy sima apartman se olcsó, de a környezetért megéri, főleg nászút. Utána kell nézni neten.

Idehaza én valami erdős/hegyes helyre mennék, természet és tiszta levegő/romantikus környezet miatt,bükk,mátra,bakonyban vannak wellness szállodák elfogadható árakon.

2016. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, de már sokadszorra írod ki a kérdésedet.

Viszont azt nem írtad, hogy mennyi az anyagi keretetek rá?


Tudod!

Melyik hónapban?

......Ft/fő amit rászántok?

2016. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem, kaptál elég sok támpontot az előző kérdésedre. Nem kezdtél vele semmit. Nem mertél kérdezni, pedig hidd el, segítenénk.

Erre kiírod ismét ugyanazt a kérdést nulláról.

2016. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a legjobb élményem a Belanus Hotelben volt, első osztályú volt minden.
2016. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as és 4-es válaszoló!

Szerintem ti nagy valószínűséggel összekevertek valakivel.

SOHA nem írtam ki még ilyen és ehhez hasonló kérdést még!! Ha hiszitek ha nem!

2016. ápr. 27. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

Nem keverünk össze!

Te akartál olcsó nászútra menni Horvátországba busszal, mert nincsen autód.

A kérdéseid nagy része ugyanis azonos gondolatok és szavak köré épült fel ennél a kérdésednél is.

Pl.:

- nászút,

- olcsó legyen,

- nincsen kocsink,

- Horvátországba olcsón

stb...


Avagy lehet, hogy kettő van belőled?

2016. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na ne akard már bemagyarázni!!

Talán nem lehet rajtam kívül más is hasonló szituban ebben az országban? Nem lehet két hasonló kérdés ebben a témában?

Nyugodtan elhiheted hogy nekem ez az első és egyetlen ilyen kérdésem ebben a témában.

Ha nem hiszed az legyen a te problémád :)

Ha téged ennyire zavar ez a dolog, akkor NE kommentelgess ide!


Többieknek köszönöm a normális választ!

2016. ápr. 28. 17:18
 9/11 anonim válasza:
Zalakaros Hotel FREYA
2016. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi Noszvajon voltunk. Pécsről mentünk, akkor még nekünk sem volt autónk. Szuper volt. Mondjuk mi inkább kirándultunk, csavarogtunk.


Ami még jó szerintem: Bikal élménybirtok, de szuper hely a Bambara is, bár az elég drága.


Balatonhoz is szívesen mennék, mert imádom, de ott wellness üdülőt nem ismerek, így ajánlani sem tudok.

2016. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!