Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 8. kerületben, a Mátyás...

8. kerületben, a Mátyás térnél, van komoly félnivalóm?

Figyelt kérdés
Nem odaköltöznék,vagy ilyesmi szerencsére,csak egyszer kell oda mennem.

2016. máj. 17. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, az influenzát bárhol el lehet kapni, de most nincs szezonja.
2016. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nyilvánvalóan nem az influenzára gondoltam...
2016. máj. 17. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom, mire gondoltál. Én nem szoktam arrafelé félni. Napközben végképp nem, de sötétben sem.
2016. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Magyarországon sehol nincs olyan hely, hogy félni kéne odamenni nappal.
2016. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van. Sötétedés után meg különösen. Én még a kocsiban is bezárom a zárat ha arrafelé megyek. Azok a sötét alakok, akik arrafelé ülnek a járdaszegélyen munkaidőben, hát...
2016. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nappal mennék arra...Szóval van mitől félnem ott?
2016. máj. 19. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek válaszoljon neked bárki bármit, ha úgyis lenullázod? Egy rohadt félelmetes kerítéssel körbevett park van azon a téren. Én nem félek ott, de remélem, összesz..rod magad, ha már ennyire rosszindulatú vagy, hogy a normális válaszaimat lenulláztad.
2016. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem én pontozom le.
2016. máj. 19. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem adsz zöld kezet? Azt a paranoiás barmot viszont nem húzták le, aki fél ott? A barátnőm a Mátyás téren keresztül járt be éveken át dolgozni gyalog, és járt haza is. Soha semmi baja nem esett, pedig sokszor tartott a munkaidő este 8-ig is. Nincs ott semmi félnivaló, az egész nyócker be van kamerázva, senki sem fog emberekre támadni ok nélkül. Ha valahol para van, azok a Margitsziget, Városliget, de főleg a Népliget és tsai éjjel, nem a bekamerázott belső kerületek. Nappal meg pláne nem félelmetes egyik sem.
2016. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!