Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miket vigyek magammal egy 3...

Miket vigyek magammal egy 3 napos Balatoni osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy kicsit értelmetlen kérdés, de mindig itthon vagyok valamit és ezt mindenképpen szeretném elkerülni a mostani alkalommal.. Vonattal megyünk le, kb másfél-2 óra az út. A szállásunk faházban lesz. Minden alkalommal írok magamnak listát, hogy mit kell vinnem, ez a kérés csak azért van, hogy le tudjam ellenőrizni, hogy mindent le írtam-e és nem hagytam-e ki valamit. A ruhadarabokat nem kell leírni, mert azt előző este döntöm el. Ja és pl víz meg ilyenek nem kellenek az egész 3 napra, mert majd ott fogunk boltba menni..

Előre is köszönöm, aki leírja, fontos lenne mert kevesebb mint 2 hét múlva megyünk!!

13/L



2016. máj. 27. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Váltás ruha, meleg ruha, fürdőruha.

Pizsama, játékok, mesekönyv.

2016. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
xd játékok? mesekönyv? na ne szórakozz már xddd
2016. máj. 27. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
gumi...
2016. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!