Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes menni Tihanyban?...

Hova érdemes menni Tihanyban? Mi az amit ajánlotok? És Siófokon?

Figyelt kérdés

Imádunk fürödni, de a 3 nap alatt szeretnénk egy napon athajozni Tihanyban. Meg sose voltam. :)

Meg vacilálok hogy menjunk e Siofok helyett Zamardiba és onnan hajókázzunk. Vagy hajókázás Máriafurdorol vagy Fonyódról Badacsonyba :) Mèg nem vèglegesítettük :)



2016. jún. 30. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tihanyban az apátságot mindenképp nézzétek meg, mellette van egy kis park, tökéletes egy piknikre! Érdemes kipróbálni a visszhangot (ha rágooglezol, kidobja a történetét) is, közvetlen mellette van egy játszótér gyönyörű panorámával, ha esetleg gyerekekkel mentek. Egyébként a falu annyira aprócska hogy simán végig tudjátok sétálni! Nagyon szép még a Belső-tó is, én nem hagynám ki :)

A felsoroltak közül még Badacsonyt ajánlanám mindenképp, vagy esetleg Szigligetet. Szerintem érdemes rászánni az időt és felmenni valamelyik hegyre. Szigligeten vár is van, és egy köpésre nagyon klassz kis strand :)

Jó nyaralást!

2016. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük :)
2016. júl. 1. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tihanyban még a barátlakások, őslevendulás, gejzírmező is érdekes.


Siófok v Zamárdi, az mindegy, mert egyiken sincs semmi.


Badacsony csodaszép, akár beülni egy pincéhez meginni egy bort, vagy felmászni a hegyre.


Szigligetet én is javaslom, a várból nagyon jó a kilátás.

2016. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mivel szinte mindent felsoroltak előttem, talán csak annyival egészíteném ki, hogy ha kellemes helyen szeretnétek egy jót enni is, akkor a régi idők udvarát látogassátok meg!

Tihany valóban nem nagy, viszont minden szeglete gyönyörű! Van ott egy panoptikum (úgy tudom állandó és nem szezonális) sok szép épület, kilátás az apátságtól, stb.

2016. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!