Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan juthatok el Budapestről...

Hogyan juthatok el Budapestről Drégelypalánkra volánbusszal?

Figyelt kérdés

Nagy szükségem lenne a segítségetekre, mivel teljesen összezavarodtam. Nem igazán tudok kiigazodni a volánbuszos oldalon. Azt már tudom, hogy megy oda volánbusz, de nem tudom kiböngészni, hogy melyik és honnan.

Tudnátok segíteni nekem, hogy hol és melyik volánbuszra kell felszállnom, hogy eljuthassak Drégelypalánkra? Nagyon szépen köszönöm a válaszolóknak!



2016. júl. 25. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A [link] oldalon megtalálod a lehetőségeket.
2016. júl. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne zötykölődj a buszon. Budapest-Nyugatiból S70-es vonattal utazz Vácra, onnan az S750-es vonattal Drégelypalánkra.
2016. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon fontos lenne megmondanod, hogy HONNAN akarsz odamenni. ;)

Más az útvonal Moszkvából, Taktaharkányból vagy Balatonmáriabesenyőfürdőről.

2016. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as, oda van írva a kérdésbe. A vonat kb. fél órával lassabb, mint a busz, de a menetrendek.hu a vonattal is számol.
2016. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors választ!

Lehet, hogy a vonat egyszerűbb lenne, könnyebben kiigazodhatnék és a megállót sem nehéz eltéveszteni. Nagyon köszönöm mindenkinek!

2016. júl. 26. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!