Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mikor és hol lesz a tűzijáték...

Mikor és hol lesz a tűzijáték Esztergomban?

Figyelt kérdés

Esztergomban tervezem tölteni az augusztus 20-i hétvégét.

A programok között sehol se láttam, hogy mikor és hol lesz a tűzijáték. Valaki tudnak segíteni nekem hogy mikor én honnan lövik?:)

Előre köszönöm!



2016. aug. 12. 18:51
 1/1 László András Ernő válasza:

"Esztergomi Közös Önkormányzati Hivatal 2016.08.16. 8:43

A korábbi évek hagyományainak megfelelően idén is augusztus 19-én lesz Esztergomban a városi tűzijáték, melyet 21 órakor az Erzsébet park dunai szakaszán lévő uszályról lövik majd fel.

Az önkormányzat által szervezett tűzijátékot ezúttal hangélmény is erősíteni fogja, az égi látványosságot aláfestő zene kíséri.


A tűzijátékhoz igazodik a Bazilika előtti nagyszínpadi produkció kezdete is, így az ottani előadás nézői a Várhegyről meg tudják tekinteni a tűzijátékot, majd ezután indul a színdarab."


[link]

2016. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!