Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi időbe telne egy teljes...

Mennyi időbe telne egy teljes Magyarországi körutazás?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aminél lehetőleg egy település sem lenne kihagyva (ahol van valami látnivaló, turisztikai célpont, vagy más helyi nevezetesség) és a körutazás kisebb - nagyobb határátlépéseket is tartalmazna.

A másik: ezt hogy érdemesebb kivitelezni? - mert én 'bázisokban' gondolkodok, pl. Pécs és kb. egy pár héten át Pécs és Pécs környéki települések lennének bejárva, aztán Szegeden lenne a kiindulópont, hogy pár héten át, Szeged és Szeged környéki települések lennének bejárva és így tovább.



#Magyarország #körutazás.
2016. aug. 20. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod,hogy milyen részletesen szeretnéd bejárni az országot,de ha minden nagyobb "bázisra" pár hetet szánnál,akkor elég sok időbe telne. Te tudod,de én mondjuk számoltam 12 bázist,és 1hét bázisonként,az 12 hét,szerintem bőven elég.
2016. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lehetőleg legrészletesebben szeretném bejárni - van olyan, amikor maga a település is kitenne egy napot (pl. Debrecen). Budapestet azért nem számolom bele (mert itt lakom).
2016. aug. 20. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon 346 város van, így ha csak azokat akarod meglatogatni is beletelik minimum egy évbe. ...
2016. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én valahogy így képzeltem el, de lehet, hogy egyes helyeknek sok időt adtam:

[link]

2016. aug. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!