Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire megterhelő naponta...

Mennyire megterhelő naponta ingázni vonattal vagy kocsival Tatáról Budapestre?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, Tatán és Budapesten belül kell-e még egy csomót utaznod, vagy csak felpattansz a vonatra és egy óra múlva leszállsz. Utóbbi esetben sima ügy,előbbi esetben meg embere válogatja: nálunk kevésbé szerencsés országokban általános a napi 3-5 órányi utazgatás is. De idehaza is akad extrém példaként ilyen.
2016. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elég sok, annyit utazni minden nap... én nem vállalnám be.
2016. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oda vissza 2 óra miért lenne sok?
2016. aug. 27. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonattal, ha tényleg háztol-házig 2*1 óra, akkor nem megterhelő (ennyit Budapesten belül is utaznak sokan naponta, de egy rakás átszállással). Autóval csak indokolt esetben vállalnám be. Vonaton utazás közben lehet olvasgatni, jó esetben pihenni, az sem baj ha fáradt vagy.
2016. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy Bp melyik részére kell menni. A Budai részen, vagy Kelenföldről a Déliből metróval vagy mással elérhető részre kell menni úgy vállalható. De sokszoros átszállással, vagy kocsival keresztül Budapesten már szerintem nem éri meg.
2016. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez elég lájtos, még Budapesten belül is sokan többet ingáznak egy nap. Én Londonban két évig napi 2x2 órát ingáztam és nem voltam vele túl extrém. Egy washingtoni ismerősöm 2x3 órát utazik hetente 4x a munkahelyére.

Nagyon sokmindent lehet útközben csinálni. Én akkor szoktam rá a hangoskönyvekre meg az ingázás közbeni nyelvtanulásra. Nagyon hasznosan is el lehet tölteni azt az időt.

2016. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bordás Béla válasza:

Nekem például elég megterhelő lenne, mert már Tatára az odaút is legalább másfél óra! (o:

Komolyra fordítva a szót, pedig azt tudom mondani, hogy elég megterhelő lehet, hiszen autóval kb. 70 km (attól függ, hogy a városon belül hová), vonattal(a Déli PU-ig) 74 km és kb. egy óra. Autóval ugyan kényelmesebb, de az útviszonyok jelentősen befolyásolhatják az utazás időtartamát és a vezetés miatt egyeseknek még fárasztóbb is lehet, mint a tömegközlekedés.

Persze minden egyéntől (kortól, egészségi állapottól, hangulattól, akarattól és elhatározástól) függ.

2016. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Pestről kb 2 óra oda és kettő vissza.
2016. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!