Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hány belső medencéje van a...

Hány belső medencéje van a tiszafüredi termálfürdőnek? Milyen plusz szolgáltatásai vannak?

Figyelt kérdés
Meséljen valaki, aki ott él, ill. üdült már ott! Mik a tapasztalatok a városról? Előre is köszönöm!
2008. okt. 7. 13:55
 1/10 anonim válasza:

Én sokáig a mellette levő faluban éltem, illetve a családom még most is ott lakik, következésképp sokszor megfordultam/megfordulok T.füreden.

Nos, egy db belső medence, nagyon meleg, és kész. Ha azóta nem építettek, de szerintem nem. Ha olyan medencére gondolsz, amiben kezeléseket is végeznek, akkor arról nem tudok, de lehet, hogy van, viszont csak kicsike lehet.

Ha gyógyvizes kezelésre készülsz oda, simán csak nyaralni, és mindegy a hely, akkor inkább Hajdúszoboszlót ajánlom, ott jóval több szolgáltatás, medence található!

Amúgy Tiszafüred is kellemes hely, de nem kiemelkedő a gyógyvizes turizmus.

2008. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! Már lefoglaltuk a szállást, egy hosszú-hétvégét töltünk ott! Elgondolkodtat, hogy tényleg csak 1 medence lenne? Hmm... Hajdúszoboszlót ismerem, és az jó hely! Csak messze van (Esztergomtól legalábbis). És nevezetességek, vagy más érdekesség esetleg? Köszi
2008. okt. 7. 19:44
 3/10 A kérdező kommentje:
És külső medence van, amit ilyen hűvösebb időben is lehet használni? Mert nem fontos h belső legyen, csak meleg :)
2008. okt. 7. 19:46
 4/10 anonim válasza:

A fedett részben van egy medence meleg vízvel, a külső részen pedig egy nagyon hideg úszómedence, meg egy közepes melegségű "pancsoló" amiben gyerek-felnőtt egyaránt jól érzi magát. Ja, és egy tényleg gyerekeknek való medence. Nem tudom, a külső medencék ilyenkor is üzemelnek-e.

Most, októberben már a fedett meleget ajánlom. Elég meleg, én épp ezért nem szeretem, 20 perc után nyomja a szívemet, de egyébként jó a vize. Masszázs, stb. vannak, illetve egyéb kezeléseket is végeznek.

Hosszú hétvégének teljesen tökéletes hely Tiszafüred, nyáron a Tisza-part is rengeteg embert vonz. Érdemes lesz azért oda most is lesétálni.

Jó pihenést és feltöltődést kívánok!

2008. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
X-bocs, nem meleg vízvel, hanem vízzel...:-)
2008. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ismét az előző vagyok. Nem tudom, megvolt-e már a hosszú hétvége, ha nem, akkor új infó: nem tudtam, hogy mostanában felújítás volt, de volt! Így az eddigiek nem teljesen hitelesek már, de remélem, hogy így még jobban fogjátok magatokat érezni. (Ha esetleg még nem voltatok.)
2008. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk! Köszönöm az új infót :) így még kíváncsibbá tettél, hogy milyen lehet felújítva, bár még sehogy sem voltam ott :) 23-a utáni hétvégén megyünk! Köszi mégegyszer!
2008. okt. 18. 12:02
 8/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hogyan tetszett Tiszafüred?

2008. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm érdeklődésedet, tegnap jöttünk haza barátommal, és szuper volt! A fürdőbe ugyan csak egyszer jutottunk el, mert az ünnep miatt zárva volt, de jó volt nagyon, kettőnké volt az egész medence! Voltunk lenn a parton is sétálni, csodaszép hely! És voltunk Örvényesen is, az is nagyon tuti! És a város is szép! Üdv a "33-as útiaknak" :P
2008. nov. 3. 14:49
 10/10 A kérdező kommentje:
A Füzes Panzió pedig tök családias hely, nagyon kedvesek, barátságosak ott az emberek! Köszi nektek Füzes, üdvözlet Esztergomból :)
2008. nov. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!