Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lillafüredről kérdeznék (? )

Lillafüredről kérdeznék (? )

Figyelt kérdés

Milyen fürdési lehetőségek vannak? Vannak jó wellness szállodák? Nyüzsgő a belváros? Lehet bulizni éjjel?


Úgy egyáltalán: Ajánljátok nyárra egy hétre?



2017. jan. 18. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lillafürednek nincs belvárosa, szerintem bulizni sincs hol. Arra ott van Miskolc. Miskolctapolca-Lillafüred teljesen más. Én tudnék mit csinálni ott egy hétig.
2017. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Egy 2000főt sem számláló kis faluban nyűzsgő belváros meg bulik.......hát hogyne......

A kerdes alapjan nem hogy egy hétre hanem egyaltalan nem ajanlom neked a helyet!Se nyáron se maskor...

2017. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a szép, csendes helyeket is, egy hosszú hétvégét simán eltöltenék ott, mondjuk tavasszal.
2017. jan. 18. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lillafüreden nagyon szép természeti környezetben van, s rengeteg kirándulási lehetőség van a környéken. A Palota Szálló kívülről nagyon szép, s belülről sem kutya. Mindennel felszerelt, noha régi.

Miskolc nagyon közel van, ha nyüzsgésre vágy, gyorsan oda lehet jutni.

Van késkénynyomközű vasút is, turistáknak. A picit távolabbi szépségek is könnyen elérhetőek (pl. Szilvásvárad, Szalajka-völgy, fátyol vízesés, Istállós-kői barlang.) Van lovaglási lehetőség is a környéken.

2017. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Palota-szállónak van wellness-részlege. [link]

Bulizni be kell menni Miskolcra.

Közigazgatásilag Lillafüred Miskolc városrésze, így számozott városi busz jár (5-ös, 15-ös).

2017. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!