Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol szálljak fel arra a...

Dr.halál kérdése:

Hol szálljak fel arra a buszra győrben ami budapestre megy? és mennyi az ára? Vag hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 17:31
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
A vasútállomáson és vonatnak hívják. Amióta kitalálták, hogy ne legyen párhuzamosan vonat és busz, azóta nincs buszjárat Győr és Bp között. A teljesáru jegy ára 3000Ft körüli, és érdemesebb IC-t választani (a személyvonat lassabb, de 2520Ft).
2017. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kosz
2017. jan. 18. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre a személyvonat jobb, igaz hogy lassab de olcsóbb és eddig minden IC amin mentem tömve volt, mivel külföldieknek nincs helyjegy, mindkét irányba pár nem napon barnult úriember trónolt a helyünkön akik nem beszéltek magyarul szóval leülne kb esélytelen volt, a modern (nem tudom a nevét, azs a szép piros) személyvonaton kellemesen sok a hely, ha érkezéskor felszállsz vagy hétköznap mész simán le lehet ülni.
2017. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress oszkáros autóst, ezen a távon kell lennie.
2017. jan. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!