Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha utazás, inkább hazánkat...

Ha utazás, inkább hazánkat járnám be, egyedül vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Hollókő, Eger, Szeged, a Hortobágy, a Kéktúra szakaszai, újabb és újabb bringás Balatonkörök, a Dunakanyar.



Persze mennék külföldre is, de közel se annyira vágyom rá, mint az átlagember.


2017. jan. 19. 20:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%

Gyakran járok külföldre.

Ezek szerint én egy "átlagember" vagyok.

Erre még nem gondoltam...

2017. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Én utazom rendeszeresen belföldön, illetve külföldre is.
2017. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Bárkivel beszélgetünk, mindig külföld a téma utazás terén és ha mennek, külföldre mennek.

Nekem egy kéktúrázós, vagy hazánkban bringázós szabadság lenne ideális, úgy érzem.

2017. jan. 19. 20:54
 4/25 anonim ***** válasza:
Kék túrát mi egyszer végigcsináltuk, és annyira tetszett, hogy újra megcsináljuk. Mivel mi külföldön élünk, így nekünk évi 2-3 alkalommal is van külföldi nyaralás. Mert ugye ha hazamegyünk akkor mi "külföldre megyünk". De engem érdekel a világ más országai is. Sok esetben olcsóbban kijövök mint egy magyarországi nyaralással.
2017. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3%
en biztos nem koltenem a penzem, idom ebben a jellegtelen retek orszagban. en eleg sokat utazom de csak kulfoldon, eg es fold a kulonbseg a kulfold javara
2017. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

ma 21:04

Ha te Magyarországot jellegtelen retek országnak tartod, akkor te vagy ostobán vaksi vagy, vagy soha nem voltál külföldön.

Tudod a politikát nem kéne figyelned, ha az ország domborzati szépsége van ellőtted.

Franciaország, Anglia, Thaiföld, Vietnam .. na ezek retkes országok, de el kell ismerni, hogy meg van a maguk szépsége.

Magyarország is gyönyörű ország, tele van mesés tájakkal. Európában egyedülálló a sok termálvizeivel.

Én Angliában élek, és sok angol, skót, ír barátunkat vittem már Magyarországra nyaralni. Mind csodásnak tartotta. Aki nyaral azt nem érdekli a korrupció, a politika. Te szimplán ostoba vagy ha nem látod az ország szépségét.

2017. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze, idehaza is vannak szép helyek, amiket meg kell nézni, de ez belföld-külföld szembeállítás teljesen értelmetlen. Ebben kérdésben én inkább patriotizmisnak álzázott igénytelenséget látok.
2017. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Egyszerűen Magyarország jobban érdekel, de emiatt feszültséget érzek, mert sokan lenézőek, támadóak, ugyanúgy, mint az itt válaszolók többsége...
2017. jan. 19. 22:05
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

Külföld alatt általában Velencét, az Alpokot, Párizst, Londont, Tokiót, az Isztriát, stb. érti az ember, azok mellett meg valóban elég haloványka mondjuk Balaton, Szeged meg a Kéktúra...


De hülyeség összehasonlítgatni a kettőt. A külföldi utazásokhoz az országban egyedül Budapest hasonlítható a látnivalók számában.

2017. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább azt gondolom, hogy bemagyarázod magadnak, hogy nem akarsz külföldre menni, mert félsz az ismeretlentől. Sok ilyen ember van. Csak vigyázz, mert így leszel egy igazi begyöpösödött szűklátókörű tapló.
2017. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!