Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nov. 21-én lesz a párom...

Nov. 21-én lesz a párom szülinapja, szeretném meglepni egy kellemesen eltöltött hétvégével. Hova érdemes menni, ha szempont, hogy olcsó legyen, legyen látnivaló?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi dec elején voltunk debrecenben 4 napra. nagyon szupi sok a látnivaló, és ha jol keresgetsz a szállást is olcson meg lehet uszni, mi egy hotelben voltunk 15 ezerért fejenként. de tudom ajánlani még egert is, ott van fürdő is, meg a vár stb. pécs gyönyörű, romantikus, szóval attól függ melyik részén laksz az országnak.
2008. okt. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sopron vagy Miskolctapolcai barlangfürdő, Pécs is gyönyörű szép, szeged - ezeken a környékeken mindenhol találsz kisebb,olcsóbb szállást, panziót, amire nem megy rá a gatyátok, de ott van még Keszthely is, a Balcsi nagyon romantikus ősszel is, Keszthelyen van látnivaló is bőven - ugyanígy Tihany
2008. okt. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja igen:), kihagytam miskolctapolcat:), pedig itt lakom.a barlangfurdo nagyon tuti, kicsit a belepo razos, de ejszakai furdozes is van ami nagyon romantikus.
2008. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy hol laksz. Úgy könnyebb lenne tanácsot adni. Romantikus hely jó áru szállásokkal pl. Kőszeg, Sopron, Szentendre, Szarvas. Melyikről irjak?
2008. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utólsó válaszadónak: Győr-Sorpon megyében vagyok.


egyébként minden válaszadónak nagyon köszönöm a válaszokat.

2008. okt. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!