Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pest hajnalban mennyire...

Pest hajnalban mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
A belvárosban kell toltenem az estét, mivel nem megy már vissza vonatom akkor, amikor végzek a dolgommal. Erzsébet tér kornyeke mennyire biztonságos reggel 4-5-ig?

2018. febr. 11. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Részegeket kerüld el, talán vasárnap már nem isznak este annyian. Menj inkább valami olyan helyre ahol sokan vannak, taxisok, vagy rendőrök. Éjjel elég hideg van az utcán éjszakázni.


Attól függ mennyit kell várni 1 órát vagy 5 órát.

2018. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugy 4-6 orát. Jovohét hétfon.
2018. febr. 11. 20:15
 3/8 anonim válasza:
hát Erzsébet tér mire leszáll az est ott hemzsegnek a piások másik dolog a hideg vagy bekéne menned valahova vagy sétálni
2018. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Nincs fenn valaki ismerősöd, akinél aludhatnál?

Vagy nem tudsz kivenni egy szobát?

Egész éjjel kinn bóklászni nagyon veszélyes, Pestnél kisebb városokban is elég sok a balhé...

A hidegről nem is beszélve, hajnalban a legdurvább. Szét fogsz fagyni.

Meg mit csinálnál 6 órán keresztül az utcán?

2018. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Nincs valami éjjel nappali tesco, meki vagy valami a kozelben?
2018. febr. 11. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A belváros azért alapvetően biztonságos! Idáig minden buliból hazaértem úgy hogy még csak meleg helyzet nem volt, nemhogy balhé. A józan ész szabályait persze itt is be kell tartani, tehát hogy figyelj az értékeidre, stb...


A Blahán van hajnalig nyitva tartó meki, és az Astorián van 0-24 nyitva lévő Subway, az Oktogonnál meg 0-24 nyitva tartó KFC. De hajnalban is nyitva tartó gyrosossal meg pizással tele van a város. Szóval éhen halni nem fogsz. :-)

2018. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonságos, nyilván nem fogsz a részegekkel kötekedni. Inkább valóban a hideg lesz az ellenséged. Meg hogy nagyon álmos leszel, szenvedni fogsz. Nem tudsz valahol megszállni?
2018. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam, 2-ig beultem egy kocsmába, majd 4-ig Nyugatiig eljutottam és eltenglodtem ott, meg nezelodtem milyen kihalt este. A hideg is tulélheto volt de azért meglehetosen kellemetlen.
2018. febr. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!