Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolcon hol érdemes úgy...

Miskolcon hol érdemes úgy szállást keresni, hogy közel legyen az egyetemváros, de közben lehessen valamit a közelben, gyalog megnézni?

Figyelt kérdés
Szóval a párommal megyünk pár napra Miskolcra. Ő az egyetem fog két napot tanulni, és közben nekem kellene valami elfoglaltság, vagy látnivaló, amit gyalog is meg tudok tenni, mert egész nap nem akarok a szálláson unatkozni.
2008. nov. 4. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Az egyetem lehet kicsit messzebb is, mert a párom úgyis autóval megy majd az egyetemre, csak szeretném tudni, hogy mit érdemes és mit lehet Miskolcon megnézni.
2008. nov. 4. 10:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szállás van az egyetemen is, bár nem olcsó, és eléggé gyorsan el szokott fogyni, legalább 2-3 héttel előre.


Olcsó és jó szállások Miskolctapolcán vannak, ott olyan 6-7e Ft/éjszaka/szoba (nem fő). A neten rengeteget találni.


Látnivaló nem túl sok van, MTapolcán lehet jókat sétálni, meg ott a Barlangfürdő (ezt ne hagyjátok ki), benn a városban van 1 db sétálóutca ami szép. más nem nagyon. Diósgyőr, a várral még szép és érdekes, de az meg pont a másik végén a városnak, legalábbis közlekedésileg mindenképpen.

Füzetjegyet vegyetek, mert úgy 170 Ft egy jegy, ha meg a buszon, villamoson kell megvenni, akkor 300. Ne próbáljatok lógni, mert az ellenőrök csapatosan járnak és nem ismernek tréfát.

2008. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Ezeket figyelembe fogom venni a szállás foglalásakor.

2008. nov. 4. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megfontolni a napijegyet vagy 3 napos jegyet is (1000, illetve 1900 Ft). Az ellenőröket pedig nem nehéz kiszúrni (akármekkora tömeg van a megállóban, mindenki messze húzódik tőlük), de tényleg nem érdemes kikezdeni velük.
2008. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miskolcon nincs túl sok látnivaló...végig lehet sétálni a főutcán, meg lehet nézni Mancs szobrát, de ez egy fél óra.

A Barlangfürdő belépője meg iszonyat drága - legalábbis szerintem.

2008. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!