Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 3 nap alatt mit néznétek meg...

3 nap alatt mit néznétek meg Budapesten jövő hétvégén?

Figyelt kérdés
Lesz egy "hosszú hétvége" jövő héten, utoljára kb 15 éve voltam Budapesten turistáskodni még gyerekfejjel. Mi az ami felnőttként "must have"? Elég tág az érdeklődést kör, múzeum, természet, városi építészet, minden jöhet. Sajna a 3 nap behatárolja eléggé. Köszi!
2018. szept. 25. 14:03
 1/5 anonim válasza:

Uuu...ha szereted a múzeumokat menj el a várba a Frida Khalo kiállításra,nekem nagyon tetszett, érdekes kiállítás. (Ha emellett döntesz,Ajánlom a jegyfoglalást előre)

Más ötletek:

-Gellért hegy

-Parlament

-halászbástya

2018. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapest mely területén leszel szállason? Mert elsősorban ott lenne érdemes körülnezni (ha van mit), plussz főbb látványosságokat!
2018. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. 3. kerületben lesz a szállás. Onnan a Margitsziget-Halászbásta,átmenni az Országházhoz azért csak meglesz, rég láttuk már :)
2018. szept. 26. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
3. kerület Aquincum, Margit sziget teljes hosszában, Vár régi házakkal és több múzeummal, Városliget tóval és a Vajdahunyad várával, mellette a Szépművészeti múzeum, Andrássy út 103-ban a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum, és ha rákeresel Budapest nevezetességeire, még ezer.
2018. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most van a World Press Photo kiállítás, a Nemzetiben, én elmennék a helyedben, plusz érdekes lehet az ARC kiállítás is az Örs Vezér terénél. Ezek ráadásul időszaki dolgok.
2018. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!