Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van olcsó diákszálló Siófokon?

Van olcsó diákszálló Siófokon?

Figyelt kérdés

pár barátnőmmel szeretnénk lemenni pár napra Balatonra fürdeni meg bulizni és nem tudom, hol nézzek körül

aki volt már így nyaralni az hol szállt meg? hol foglalta le a szállást? mennyibe jött ez ki?

jó lenne ha küldenétek linkeket meg írnátok tapasztalatokat:)

köszii


2010. jún. 29. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz jó párat, ha tudsz angolul. Ha nem akkor legalább a nevüket és egy kb árat tudsz, és rátudsz keresni a hostel magyar oldalára. Én nagyon sokszor voltam ilyen szállókon, de nem Magyarországon, így inkább nem mondok semmit, itthon nem tudom milyenek a körülmények. A külföldiekkel csak kellemes élményem van! :)

2010. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Üdülni akarok ***** válasza:
Szántód nincs nagyon messze Siófoktól és ott a Rév Hotel.
2010. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapja voltam az előbb említett Rév Hotelben. Nekem nem volt gondom vele, pár napot simán el lehet tölteni ott. Úgyis gondolom csak aludni mennétek oda.

Siófok kb 10 km. Ha autóval mentek pár perc alatt oda lehet érni. De úgy tudom vonat is megy. Valószínűleg busz is, de ezeknek nézz utána neten! ;)

2010. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!