Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen vélemények vannak...

Milyen vélemények vannak Csenger városáról?

Figyelt kérdés
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében van.
2008. nov. 9. 19:35
 1/8 anonim válasza:

Csenger egy különleges kisváros. Építészeti nevezetességekben gazdag. Számos Makovecz építmény található a településen. A MAKONA tervezőcsoport kiváló tervezői álmodták meg őket. Általános iskola, sportcsarnok, étkezde, görög.kat.templom és még sorolhatnám. De ezek mellett az "újabb" épületek mellett van egy szép középkori téglatemploma is. És érdekesség, hogy egyik utcájában (Kossuth utca) 3 egyházközösség temploma is található (a templomok utcájának is nevezik ezért).

Sajnos nem bővelkedig túlzottan turistákkal, pedig vannak jó rendezvények is. A település részese a Szatmári Zenei napoknak. Van Csengeri Alma Napok nevű rendezvénye. És az aug.20 előtti pénteken megrendezendő Zsigmondi nagyvásár is jó időtöltés.

2009. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én csengeri vagyok. És nagyon szeretem a városomat. :) Imádom a Szamost, a különleges épületeket. Csak az emberek néha undokok... (tisztelet a kivételnek).
2010. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Énis csengerben élek,és nagyooon szeretem. :)
2011. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is itt lakom, és egy nagy szar úgy ahogy van. Mindentől messze van, sok a cigány, az emberek nagyon nagy része ostoba, műveletlen, konzervativ, buta gondolkodású. A legeslegszükségesebb dolgokon kívül nem nagyon lehet kapni semmit, ami van abból sincs választék, csak az van ami az egyszerű prolinak kell, minőség nem igazán van. Munkahely nem nagyon van, főként közmunka a cipőgyáron kívül, meg a hivatalokon kívül. Fiatalt alig látni. mindenki elmegy innen. Sok a rosszindulatú, irigy ember, mindenki tud mindent a másikról. Egy fiatalnak nem nagy perspektíva. Az üzletek hamar bezárnak, lehetőségek szűkösek. Ha munkahely van is, a bevásárlási lehetőségek igénytelenek, nincs nagy élet amúgy sem. Minden szempontból hátrányos település. Ja, sokan mondják szép. Ami most van, az kevés. Sok más városhoz képest lemaradtunk. Ma már ez kevés, sokkal sokkal virágosabb, szebb városközpont kellene, sokkal mutatósabb, új épületekkel. Makovecz épületek hát igen, Csenger büszke erre, de éppen sok helyen van Makovecz épület, több is egy helyen, ma már ilyen stílusban építkeznek, ma már ez sem nagy szám. Sajnos nem sok maradt meg a régi belvárosi házsorokból, újak meg nem épülnek, a régi, hangulatos parasztházak sem adják már az utcaképet, csak a sablon 70-es évek kockaházai, új házépítést nem nagyon látni. A természeti környezet, a Szamos sem éppen kiemelkedő. Sokkal kellemesebb tájak vannak nem messze, A Túr és a Tisza vidékén. Sajnálom, nem akarok senkit elijeszteni, de ez az igazság. Hogy valami pozitivat mondjak, csendes, nyugodt település.
2016. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
modositanom kell utolsó mondatom. a covid után egyre veszelyesebb. sok a kotekedo agressziv alak. este a varoskozpontban allatias hangokat kiado uvoltozo kisebbsegi fiatalok es ittas agressziv felnottek kobor olyjor kocsikat bicikliseket kergeto kutyák bicikliuton lofralo v elfoglalo egyenek bandaba jaro ciganyok. rengeteg autoforgalom este is korbe korbe kocsikazo zenet bombolteto gumit kapartato fiatalok sokasaga
2022. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Tudnál mesélni esetleg bővebben a bicikliseket kergető kutyákról? Én évekkel ezelőtt bicikliztem utoljára a környéken, akkor sem Csenger belvárosában, sem a bicikliúton, sem a 49-esen nem találkoztam ezzel a valóban irritáló jelenséggel
2023. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Később megszuntek az utcan lévő ebek deaz utobbi idoben szintem sok van. A belvarosban is igaz ezek nem szaladnak rá az autokra de mellelutcakban megint nagyon sok a biciklit kergeto kutya amirol tudok a ciganysor a tó felé a kossuth ut tisza ut vége ujfalu felé moricz zsigmond ut stb
2023. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ami még nagyon kellemetlen hogy nagyon forgalmas a mellelutcakban is. Videkhez képest nagy az autoforgalom este is. Ugy szoktam mondani ez egy autós város hiszen kb mindenki azzal közlekedik városon belül
2023. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!