Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol van ez az épület? [képpel]...

Hol van ez az épület? [képpel] Egy filmben láttam ezt az épületet, és azon gondolkodtam hol lehet. Első körben Budára tippelek, mivel ott forgatták a sorozat nagy részét, valamilyen gyárépület lehet. A képek 2012 körüliek, akkor futott a sorozat.

Figyelt kérdés

Korábban már mondták, hogy Miskolcon ilyen üzemcsarnokok vannak illetve, írták a csepeli gyártelepet, a budai MOM-ot, a nagyvásártelepet, a Hoffer Albert utcai raktárat, a régi szövőgyárat lőrincen, de sajnos egyik sem az.

Lehetséges, hogy a helyet már lerombolták / átépítették.

A képek: [link]

Köszi



2019. jún. 7. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A háttérben az a kémény ha a kispesti hőerőműé, akkor az épület a Gyömrői úton az EVIG gyár területén, vagy annak szomszédságában van. Valahol az EVIG és a Sárkány Center között. Mellesleg a Bp-Cegléd vasútvonal ott halad, és a vonat ablakából látszanak hasonló méretű és üvegezésű épületek. Magad is megggyőzödhetsz róla, ha Bp bérlettel vonatra szállsz Köki és Pestszentlőrinc állomások között.
2019. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálom nézni az épületeket az említett helyen, nem nagyon találom még. Az épületnek van egy-két jellegzetes kiszögellése, ahogy a képen látszik. Próbálom a műholdképeket nézni 3D módban.
2019. jún. 7. 16:44
 3/5 A kérdező kommentje:
A kémény számomra inkább tűnik egyszínű téglának mint piros-fehérnek.
2019. jún. 7. 16:49
 4/5 veterán vas ***** válasza:
48%

Szia!

Korábban én írtam, hogy a volt LKM területén láttam több hasonló épületet. Nem állítom, hogy 100%-ig igazam van, viszont az érdekelne, hogy Te milyen alapon mondod biztosra, hogy nem az? Kb. 8-10 olyan kéményt találtam, ami a fotódon is szerepel, Ráadásul mindegyik egy üvegoldalú műhelycsarnok mellett található. Aztán arra gondoltam segíthet a vezetékek ill. csövek átvezetésére szolgáló kábelcsatorna látványa..... hát abból is jutott szinte minden épületre pár darab. Szóval, nagy a szórás. Talán megfelelő nagyításban az a kibelezett öreg kék-fehér Robur busz lehetne támpont. Ha lesz kedvem tovább nyomozok, de nekem továbbra is a diósgyőri gyártelep rémlik.

(a végére még tartogatok egy alapos(-nak tűnő) bizonyítékot, de majd..... ;)

2019. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az épületeket google térképen nézegettem 3D nézetben, de nem találtam még meg. Az a busz a sorozat egyik része volt, így szerintem nincs ott alapból.

Az a baj ez egy tipikus gyárépület/ipartelep így elég nehéz megtalálni.

Abban reménykedtem van olyan aki látta már valamikor és tudja melyik ez.

Azért köszi szépen

2019. jún. 8. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!