Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A klm járatán ha nem választom...

A klm járatán ha nem választom ki plusz pénzért az ulőhelyem akkor véletlenszerűen kapok széket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nem csak a KLM-nél van így.
2019. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden repülőjáraton így van. Ha nem fizetsz előre az ülőhelyért, akkor oda ülsz ahová a társaság kisorsolja neked.
2019. dec. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
KLM-mel régen utaztam, a sorsolás a fapadosoknál van... A menetrend szerintieknél sok esetben az árban benne van az ülőhely választás. Ha nem választasz előre, a becsekkoláskor a maradék helyekből választhatsz.
2019. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3!


Jó ideje fizetni kell a helyfoglalásáét a KLMnel is, ahogy pl a poggyászáét is.


Kérdező!


Igen, akkor véletlenszerűen kapsz egy helyet, amikor becsekkolsz és megkapod a beszallokartyadat

2019. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a veletlenszeruseg azert nem egeszen igaz

amikor becsekkolsz, a repteren szolsz a pultos neninek, hogy peldaul ablak melle, vagy wctol tavol szeretnel ulni es amennyiben van hely, oda fog adni helyet

az elmult tizenakarhany evben, amiota utazok, amikor a repteren kertem a pultost, eddig mindig sikerult ablak melle (es nem a szarny fole - a jobb kilatas erdekeben) kapnom helyet

2019. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5!


A reptéren a pultos eleve a beszallokartyadat kari, de ne zavarjon.

2019. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A reptéren a pultos eleve a beszallokartyadat kari, de ne zavarjon." Nem zavar...


Nem vagy koteles kinyomtatni a beszallokartyadat. A KLM-nel a pultos megcsinalja neked a repteren ingyen.

15 eve elek a tengerentulon es evente 2x repulok haza. Nem szoktam fizetni extrat az ulohelyert, mert mindegy hova ulok, csak folyoso legyen es ne kozvetlen a wc vagy a konyha mellett. Idaig mindig folyoso melletti szeket adtak a repteren, mikor kertem oket.

2019. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez màr mindenhol így van.

Amivel semmi baj nincs, amikor 1-2 órás útra megyünk, de már a 13 órás Bécs-Los Angeles járatom is szétültetnek mind a kettőnket/hármunkat jó messze egymástól, hiába az online becsekkolás, fizetni kell.

2019. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!