Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőgépre a folyadék...

A repülőgépre a folyadék felvitel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A repülőre ugye csak 1 l folyadékot lehet felvinni 10×100 ml. Először is az lenne a kérdésem, hogy tegyük fel van nálam kevesebb mint 100 ml folyadék, akkor is csak 10 dolgot vihetek fel, vagy felvihetek 12 folyadékot csak 100 ml liter alatt legyen .?? A második kérdésem az lenne, hogy táskákként vagy emberek ként lehet felvinni 1 liter folyadékot.? Lehet kicsit bonyolultam írtam le, de így tudtam megfogalmazni bocsi. Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2020. máj. 6. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Fejenként maximum 10x100 ml, nem táskánként.
2020. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Max tíz darab, egyenként legfeljebb 100 milliliteres tároló, egy 100 ml-es lezárható zacskóban, egyértelműen le van írva. Nem 20 db 50 ml-es, nem 100 db 1 ml-es. Természetesen utasonként.
2020. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Téves kérdésre téves válaszokat kaptál. A 10x100 ml. nem a repülőgépre való felvitelre vonatkozik. A repülőgépre sok liter folyadékot is felvihetsz, senki sem kérdi, hogy hány liter van nálad.

A 10x100 ml. folyadék a biztonsági kapura vonatkozik (röngen-kontroll). Ez egy maximum érték, vagyis lehet pl. 10x80 ml. vagy 10x35 ml. is - a 11-edik már nem engedélyezett. Ez személyenként értendő.

Ha átmentél a biztonsági kapun, az üzletben vásárolhatsz 2 liter vodkát és a WC-ben ivóvízzel töltheted fel a magaddal vitt üres kólás palackokat... senki se fogja ellenőrizni, mehet fel a gépre, amennyiben belefér a kézi poggyászba.

2020. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!