Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért nem lehet elfogadni a...

Miért nem lehet elfogadni a wizzair-nél a járatmódosítást?

Figyelt kérdés

A wizzair mostanában rendszeresen törli a járatait, és felajánl egy másik lehetőséget ugyan arra a napra, azonban azt nem lehet elfogadni.

Most az applikációs lehetőséget írom le, de számítógépen sem sok a különbség, csak annyi hogy ott a bejelentkezés után az utasfelvétel részleteit meg kell keresni.

Az én példám: Az alkalmazásban rá lehet keresni a wizzair oldalra, ezután megtörténik a bejelentkezés. Tájékoztatnak, hogy változások történtek, melyeket el lehet fogadni vagy át lehet foglalni egy másik járatra vagy lehet visszatérítést kérni. Én a módosításokat szeretném elfogadni, és kijelentem hogy megértettem a fentebb olvasottakat, és az ok-ra kattintok. Majd elfogadom a felajánlott ülőhelyeket, de akár választhatok is ha szeretnék. ÉS elvileg minden rendben, azonban a módosítások megerősítése gombra kattintva nem történik semmi. NEM LEHET ELFOGADNI A MÓDOSÍTÁSOKAT és MEGERŐSÍTENI SEM.

Próbálkoztam számítógépről és mobiltelefonról is, azonban nem sikerült.

Felkerestem a wizzair oldalán a gyakori kérdéseket, de NEM lehet találni információt.

Ezért gondoltam hogy felteszem itt ezt a kérdést, mivel se a kérdést, se a választ nem lehet sehol sem megtalálni és biztos vagyok benne hogy nem csak én állok szembe ezzel a problémával.

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. jún. 12. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, amit külföldis utazós csoportban hallottam a Facén (magyarok): állítólag ilyenkor kapsz egy emailt és az emailen keresztül lehet csak módosítani, a Wizz oldalán nem.
2020. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

AZ email egy értesítés, melyben értesítenek a törölt járatról és tájékoztatnak, hogy automatikusan átfoglaltak egy alternatív járatra és időpontra. Valamint ezen az üzeneten keresztül tudsz belépni Wizzair fiókodba, ahol lehetőséged van elfogadni a módosításokat.

Szóval az email csupán egy tájékoztatás. Mindenesetre köszönöm az infó és utána nézek a facebook-on is

2020. jún. 12. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, pont ugyanezt írta az is, aki kérdezte a csoportban és erősködtek neki, hogy csak azon keresztül tudja módosítani. De mindegy, nem vitatkozom Veled. Neki sikerült, de csakis az emailen keresztül :-)
2020. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinálsz. Ez a módosítás dolog remekül működik. Küzdjél.

Ha nagyon nem megy, beszélj velük az emeltdíjas számon. Épp az ilyen esetekre találták ki.

2020. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!