Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Schipholon melyik terminálra...

A Schipholon melyik terminálra érkeznek Oroszországból és melyikről indulnak Bp-re a járatok? 1 óra 25 perc átszállás nehezen mozgóknak esélyes?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 01:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve hol lehet ezt kideríteni a honlapjukon? Néztem a járatokat, de terminált nem láttam.
2020. júl. 30. 01:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy légitársaság adja el a jegyet, akkor a csatlakozás reális, hiszen az ő saruk, hogy elérd a gépet. A Moszkva-Amszterdam viszonylatot a SkyTeam gépei repülik alapvetően és abból a KLM repül Budapestre, tehát ha a KLM-nél (Aeroflotnál, Korean Airlines-nál, hót mindegy) veszel egy jegyet, akkor nem lesz gondod.


Ha valami trükközésre gondolsz, azt felejtsd el, ha két jegyed van, akkor ilyen rövid idő sehol nem elég.

2020. júl. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A frankfurti reptéren lehet jelezni, hogy az ember nehezen mozog és van utaskísérő szolgáltatás. Láttam az egyes terminálok között elektromos kisautókat, rajtuk csücsültek a nénik, reptéri alkalmazott vezette őket.

Gondoltam, milyen praktikus, hiszen jól kilépve, mozgójárdákkal és lifttel együtt volt, hogy nekem 40 percig tartott az átszállásnál eljutni egyik terminálról a másikra.

A Schiphol is hatalmas, ott is biztosan van ilyen szolgáltatás, előre meg kell kérni.

2020. júl. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le a Schiphol appot, az mutatja hol van az adott járathoz rendelt kapu, az alapján pedig látod a terminált is.

Budapestre az új részről indulnak a gépek,legalábbis a KLM járatai, az a főbejárattól jobbra van. Lehet segítséget kérni előre is, de amúgy másfél óra elég az átszállásra.

2020. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!