Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fapados járatra, ha nem...

Fapados járatra, ha nem akarok a poggyászért fizetni, felvihetek 2 kis csomagot is, ha a méretük együtt is belefér a megadott nagyságba?

Figyelt kérdés

Csak 2-3 napra mennénk, Wizzair-rel.

Nem fizetnék feleslegesen plusz 10-20 ezret, ha nem használunk ki egy bőröndöt. Kettőnknek 2 hátizsák, amibe a ruhák bőven beleférnek, de odaérve nem akarok hátizsákkal mászkálni egész nap. Szóval arra gondoltam vinnék plusz egy női válltáskát, amibe még némi cucc elfér, de még így is belefér abba a megadott méretbe a kettő együtt, amit be lehet tolni az ülés alá. Persze beletehetném a válltáskát a hátizsákba, de azzal meg helyet veszítenék. Főleg ha visszafelé hoznék ajándékokat is. A poggyász díja még egyszer annyiba kerülne, mint maga a repülőjegy.

A lényeg, hogy a kézipoggyásznál csak a méret van maximálva, vagy azt is megszabják, hogy ez csak 1 darab bőrönd/táska lehet? Köszönöm!



2022. febr. 20. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapáron 1(!) db kézipoggyász engedélyezett, aminek a mérete maximálva van. Amit szeretnél, az már két poggyász.
2022. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
7%
Belefér. Én is azt hittem hogy nagyon odafigyelnek, de még a reptéren vásároltunk egy zsák kaját és szó nélkül fel engedtek. A bisztonsag kedvéért pakold úgy, hogy szükség esetén bele tudd tuszkolni a váll táskát a házi táskába, de mégegyszer mondom nem lesz probléma.
2022. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 A reptéren vett duty free külön kategória, azt fel lehet vinni pluszban.
2022. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor megvetted a jegyet, akkor kipipáltad, hogy elfogadod a feltételeket. Ebben az áll, hogy EGY CSOMAGOT vihetsz fel a gépre.

Nem kettőt, és nem hármat. Az ötöt pedig szádra ne vedd.

2022. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az 1 db kézipoggyász az pontosan 1 db kézipoggyászt jelent és nem 2,3 stb. darabot. Hiába nincs a korábbi centikkel gecîzés, azért ennyire még mindig következetesek.


Amit a reptéren veszel, az nem számít bele a poggyászkeretbe.

2022. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

EGY poggyász az EGY DARAB ÖSSZESEN!

Ha nem akarsz hátizsákkal mászkálni, akkor a hátizsákba tedd bele a másik táskát.

2022. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Én a Puma tornazsákomat szoktam belehajtogatni a kézipoggyászomba. (igazából a kabátzsebembe is beférne)
2022. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elteszel egy nagy nejlonszatyrot, probléma esetén abba be tudod tenni a két táskádat, problem solved
2022. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
en vittem mar 1db parnat az utra egy kulon szatyorban plusz a hatizsakomat es nem szoltak semmit
2022. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! A szatyros megoldás nagyon tetszik. Ez lesz a nyerő.


#4: mikor kiírtam a kérdést, még nem vettem meg a jegyet. Azóta igen, és közben kiderült. De előre nem tudtam.

2022. febr. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!