Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Help me!? A British Airwaysel...

Help me!? A British Airwaysel fogok utazni nemsokára, lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés

Tudom hogy 2 táskát lehet felvinnem a gépre + 1et lehet feladni ami 23 kilo lehet max


Ha a laptop taskamat a laptopommal bele erőszakolom a hatizsakomba akkor azt úgy felvihetem meg azzal? Tehát bele tehetem a hatizsakba, és még felvihetem a kisebb borondomet is, igaz?



2022. jún. 22. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Ha minden szerepel a foglalásodban (hátizsák, kabinbőrönd, feladós nagybőrönd) és ki van fizetve valamint az előírt súlyhatárokat nem léped át.

Nem tudom honnan indulsz, de sok repülőtéren a security screening során ki kell venned a laptopodat a zsákból, de Ferihegyen már nem kell.

2022. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MOst tényleg elbizonytalanítottál, hogy érted-e a KETTŐ szó jelentését. :)

Ráadásul nem tűnsz hülyének, elvégre egy valag pénzt kiadtál egy repülőjegyért. Csak avalószínűleg a számokkal állsz hadilábon.

Szóval a kettő az 1+1

2022. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm első! Ferihegyrol megyek😄


2: Tisztában vagyok vele hogy kettőt lehet felvinnem a gépre+ 1 nagy bőröndöt feladnom.


A kérdésem az volt hogy a laptop taskamat a laptopommal kivihetem úgy is hogyha nem azt viszem mint kistaska hanem belerakom a kézipoggyaszba😅

2022. jún. 23. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!