Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A beszállókártyán a két...

A beszállókártyán a két keresztnevem egybe van írva. Lehet ebből probléma? Ha kicsekkolok, tudok újra becsekkolni?

Figyelt kérdés

Elég messzire ( a tengerentúlra utaznék, nem szeretném ha probléma lenne) utazom és nem tudom miért, mert én nem egybe adtam meg, a két keresztnevem egybe írták.


Tehát pl.: Kiss Éva Lilla a nevem (csak egy példa) és az EvaLilla-ként szerepel.

Austrian Airlines-al mennék egy darabig, majd át kell szállnom.

Lehet ebből probléma?

Már becsekkoltam, ha kicsekkolok, vajon tudok újra becsekkolni? Vagy mit csináljak?



2022. júl. 6. 12:18
1 2
 1/11 BeefEater ***** válasza:
96%

Hívd fel a légitársaságod és kérdezd meg tőlük.

Nem hivatalos információ mert én nem vagyok az Austrian, de valószínű a probléma abból adódott, hogy te helyesen beírtad a nevedet de a rendszerük törölte a szóközt. Ez nem szokott probléma lenni.

2022. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a jegyet nem én foglaltam, hanem nekem foglalták és beléptem most a foglalásokba és ott is már összeírva szerepel.
2022. júl. 6. 12:22
 3/11 BeefEater ***** válasza:
87%
Jah, én nincs olyan, hogy "kicsekkolsz".
2022. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát, főleg egy hosszú út előtt én sem lennék nyugodt; szerintem érdemes odatelefonálni. Már, ha lehet, mert sokszor ez nem olyan könnyű...


De szerintem egyébként ebből nem lesz gond, emlékeim szerint nálam is volt már hasonló. Én jól írtam be, de a rendszerük valamit elírt a beszállókártyán. (Talán az ékezetek miatt.) Nekem nem volt ebből baj, de az nem az Austrian Airlines volt.

2022. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Amikor kiírtad a kérdést nem tűnt fel számodra, hogy kb 20.000 másik épp ugyanilyen kérdést kiírtak előtted?
2022. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Senkit nem fog érdekelni.
2022. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 nem nezegettem vissza az összes kiírt kérdest.
2022. júl. 6. 16:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy utánanéztem és olvastam, hogy vannak légitársaságok ahol a rendszer ezt csinálja ha hosszú a név. Illetve utaztam már Lufthansával és visszakerestem és azon a boarding passon is egybe írták és ott se volt semmi. Az Austrian meg a Lufthansához tartozik, szóval gondolom hasonló (ha nem ugyanaz) a rendszer.
2022. júl. 6. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát akkor a tényszerűség kedvéért - csak hogy érezd mennyire gáz, hogy nem olvasol vissza - 3 elütött betűig rendben van a név.
2022. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer €10-ba fájt, mert a rendszer kitörölte a vezetéknevem utolsó két betűjét. Csak egy telefonhívás volt, ha online csinálom, tízszer ennyi lett volna.

Hívd fel őket!

2022. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!