Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vannak olyan járatok amit nem...

Vannak olyan járatok amit nem mutat a Flightradar?

Figyelt kérdés

Pl utasrosszullét miatti kényszerleszállás?

Lehet csak halucináltam de mintha egy wizzairt láttam volna felszállni heathrow-n. Nyilván nem volt ott semmi keresnivalója lehetséges, hogy valamiért itt szállítatták le valamiért? Ránéztem flighttradaron nyoma sincs ilyennek.



2022. júl. 26. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nincs minden info, tevékenység, járat a Flightradaron! Jó okuk van rá...
2022. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A napokban volt egy vészleszállás bombariadó miatt Budapesten. Azt pl. lehetett látni. Azokat mutatja az oldal, amelyik polgári repülőgép, és van rajta transzponder.
2022. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BeefEater ***** válasza:
100%

Wizz LHR-en? Annak biztos lenne nyoma.

Sok járatot nem mutat a Flightradar:


* ha saját repülőd van, kérheted, hogy ne mutassák az adatait vagy igazából semmit sem

* ha nincs transponder a gépen

* ha van transponder, de nincs ADS-B out akkor csak akkor tudja meghatározni a gép helyét, ha legalább 3 vevő látja (MLAT)

* katonai gépek jeletős része ki van szűrve. A szállító gépek általában látszanak, az éles bevetésre induló vadászgép nem - a gyakorlatozók igen

* a flightradar vevők nem támogatják a FLARM-ot, ezt az adatot a Glidernetről szerzik be aminek sokkal kisebb a lefedettsége


Nekem van itthon vevőm, néha össze szoktam hasonlítani, hogy lássam, miket szűr ki.

2022. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!