Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen oka lehet annak, ha a...

Milyen oka lehet annak, ha a reptéren közlik, hogy megváltoztatták az ülőhelyedet?

Figyelt kérdés
Azért nem kérdeztem ott meg, mert nem akartam, hogy kötekedésnek tűnjön, mert nem zavar. Csak fura volt, hogy az indulás előtt átírták az általam kifizetett jegyet, és azért kíváncsi vagyok, hátha valaki tudja az esetleges okokat.
2022. aug. 29. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Feltehetöen két ember egymás mellé szeretett volna ülni
2022. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne tudni, hogy melyik légitársaság, és melyik volt konkrétan az az ülőhely, amit megváltoztattak. Ha valami normálisabb légitársaság akkor el tudom képzelni hogy egy másik utast (utasokat) úgy tudtak megfelelően elhelyezni, hogy téged odébb raktak. Fapadosnál ezt kizártnak tartom, miután becsekkolásnál több körben fenyeget a rendszer, hogy ha nem fizetsz az ülőhelyedért akkor megvan ám annak az esélye hogy nem tudsz a családoddal együtt utazni.


Amikor felszálltál a gépre nem nézted, hogy ki ült az eredeti helyeden?:)

2022. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisebb gép megy megy mint a tervezett volt, akkor is átraknak. Hiába volt a 33. sorba helyed, ha csak olyan gép indul amiben 26 sor van. Mi is voltunk így.
2022. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hátrébb pakoltak. Ugyanúgy ablak mellé, szóval erre figyeltek. Az eredeti helyemen két faszi ült összesen, az enyém ürea maradt…
2022. aug. 29. 22:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint a sorban 3 helyen mindösszesen 2 ember
2022. aug. 29. 22:55
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg kisebb gépet indítottak. Velem sokszor történt már ilyen.
2022. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha változtattak a géptípuson, akkor érthető , hogy újra kellett osztani a helyeket. Ennek egyébként van biztonsági aspektusa is: az egyenletes terhelés , jó súlypont biztosítása.
2022. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, amikor kevesebben voltak a gépen az utasok. Nem ülhet mindenki elől, mert nem tesz jót a gép egyensúlyának. El kellett osztani az embereket, hogy üljenek hátrébb is. Ilyenkor jellemzően azokat ültetik máshova, akik egyedül utaznak.
2022. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
A dagikat ultetgetik at a jobb sulyelosztas erdekeben. :D
2022. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, kivéve az uccsónak a méretes marhaságot, amit díjaznék, ha vicces lenne. :)


Ha dagi lennék is, nem tudhatják előre. Annyir tudtak, hogy ffi vagyok, nyilván jó eséllyel több 10 kiloval nehezebb mint egy átlagos hölgy. Szóval gondolom, ilyenkor a férfiakat érdemesebb pakolni.

2022. aug. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!