Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hazánkban, magyarországon van...

Hazánkban, magyarországon van olyan kisgép vagy sétarepülő, permetező, esetleg helikopter amely csak magyar nyelvtudással megszerezhető?

Figyelt kérdés

Így azt szeretn kifelyezni, hogy a vizsga során, nem kell idennyelv hozzá.


Csak egy kisgép, magán célra, magyarország területén belül.


Ha igen, az oldal linkjét, vagy azt, hogy miképp találok rá kérem írja le.



2023. márc. 11. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10

Én meg Jordánia királya vagyok. Pont.

2023. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

"Azért ez nem igazán így van."

Akkor hogy?

Tényleg érdekel, hogy mit tudok rosszul!

2023. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted akkora dolog az hogy valakinek ez a hobbija? Semmilyen felsőbbrendű tudás nem kell ahhoz, hogy vitorlázhass. Csak tanfolyamra kell járnod, és le kell vizsgáznod ahhoz, hogy pilóta legyél, (persze az angol nyelvtudás alap). Vehetsz saját gépet is, vagy bérelhetsz egyet, ha repülni szeretnél. Nem olyan drága dolog. Ezért kellett lepontozni? Ikszdélol.
2023. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor most mi az igazság? XD
2023. márc. 14. 04:52
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Én írtam, hogy pl. sárkányrepülőt vezethetsz, de a hülyék itt is lepontoztak.

Nekem még régebben volt egy saját tulajdonú ultrakönnyű gépem, és arra akkor biztos, hogy nem kellett, mivel nem is volt benne rádió.

(De ez régen volt.)


Viszont a kedvedért felhívtam egy sárkányrepülő oktatót, hogy jelenleg mi a helyzet?

(Ezt amúgy te is megtehetted volna.)

A válasza az volt, hogy a nagyobb forgalmú reptereken természetes, hogy kell a rádió és az angol nyelv. Viszont vidéki kisebb és csak néhány ember által használt füves magán reptereken, a helyi szabályzat nem teszi kötelezővé az idegen nyelv használatát, ha csak a reptér környékén használod a sárkányodat.

Azt már csak én teszem hozzá, hogy a hangárhasználattól kezdve, minden fizetnivaló is a töredéke lesz az ilyen helyeken.

2023. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. márc. 14. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!