Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet ciki kérdés de olyanoktó...

Lehet ciki kérdés de olyanoktól kérdezem akik szívesen segítenek és nem csak fikáznak hogy milyen béna vagyok meg stb ! Párizsba szeretnék ki utazni de nem tudom mivel kezdjem repülőjegy ,szálloda foglalás és stb ?

Figyelt kérdés
nem tudom a menetét pedig nagyon szeretnék már ki jutni oda , az angolom sem olyan jó, lenne valaki olyan kedves hogy le írja a menetét ?
2023. márc. 12. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Repülőjegy: Wizz air, Ryanair, Easy Jet honlapja.


Szállás: booking.com, airbnb.com

2023. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Először repjegy. Szállás miatt ne aggódjon szerintem sehol sincs turista a földön. Hivatalosan felére esett vissza , de inkább tizede vagy kevesebb.
2023. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És az útlevél fontos ? Hol kell meg csináltatni ?
2023. márc. 12. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországba lehet személyivel utazni.
2023. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Útlevél nem kell. Biztos többen beszélnek angolul Párizsban, mint vidéken.
2023. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj meg a kérdésért, de ha még a legalapvetőbb információkat is képtelen vagy magadtól megszerezni, akkor ott kint hogy fogsz boldogulni?
2023. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Airbn-t felejtse el. Vannak aljas emberek akik az utolsó pillanatban, szinte a helyszínen visszamondjak a teljesen kifizetett szallast.
2023. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-nak szólt
2023. márc. 12. 10:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es és 4-es választ is én írtam.. de a köszönöm valahogy nem jött a sázdra. Pedig ez egy lényeges kérdés, hogy hogy fogsz a szállásadóval kommunikálni, meg hogy jutsz el A pontból B-be.

Kettőkn közül nem én vagyok a nyomorult..

2023. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Szia, olyan téren igaza van ezeknek a "nyomorult" embereknek, hogy az alapvető információkat muszáj vagy magadtól megszerezned.

Pl, hogyan fogsz franciában közlekedni? Hogy fogod tudni átvenni a szálláshelyed kulcsát? De az is alapvető dolog, hogy mi kell ahhoz, hogy oda kiutazz, ezt még magyarul sem nehéz kigúglizni.

Utána jönnek a komolyabb jellegű dolgok, pl a biztosítás vagy legalább az EU-s egészségügyi kártya megléte, a programok leszervezése, megnézni, hogy miket lehet bevinni az országba és felvinni a repülőgépre.


Most mondhatod, hogy gonoszak vagyunk, és le is pontozhatsz, de ezek olyan alap információk amik 1. Alapok, ezeket nem szokták mások szájába rágni.

2. Magyarul is EGYSZERŰEN utána járhatóak, szerintem egy 10-15 perces google kereséssel meg tudnád oldani, ahelyett, hogy itt szídsz random embereket gyakorikérdéseken.

2023. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!