Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan működik az online...

Hogyan működik az online check-in,ha két különböző légitársasággal utazok és átszállással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tehát,ha jól értem:Lefoglalom a repülőjegyet,majd erről kapok egy visszaigazoló emailt,amely tartalmazni fog egy foglalási kódot.Ezt követően elvégzem az online becsekkolást és a végén megkapom a beszállókártyát,amit vagy kinyomtatok,vagy telefonon mutatom be a reptéren(a QR-kóddal).

De mi a helyzet akkor,ha két különböző légitársasággal utazom és átszállással?Akkor külön becsekkolást kell csinálnom?

Köszönöm előre is!


2023. máj. 16. 13:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De ha nem adok oda semmit,akkor honnan tudják,hogy vettem repjegyet?Meg egy jegyen van az összes átszállás.Akkor miért nem elég csak egyszer becsekkolnom?(Bocsi,de tényleg most fogok életemben először repülni ráadásul egyedül)
2023. máj. 19. 17:32
 12/17 anonim ***** válasza:

De ha nem adok oda semmit,akkor honnan tudják,hogy vettem repjegyet"- a szemelyi igazolvanyod alapjan.


"egy jegyen van az összes átszállás.Akkor miért nem elég csak egyszer becsekkolnom?" Milyen jegyen? EGy utazasi irodan keresztül vetted a repjegyeket? Mindenesetre nezd meg online 24 oraval elötte, hogy becsekkelt-e az iroda.. En mindenkeppen ellenöriznem. Egy par perces munka.

2023. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kiwi.com-on vettem
2023. máj. 19. 17:42
 14/17 anonim ***** válasza:
kiwi.com???What? Az valami közvetitö. De melyik legitarsasaggal repülsz, ez a fontos?
2023. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jaaa.Wizz air
2023. máj. 19. 17:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Na, megvan. Akkor a wizzair oldalan csinald a check in-t. De nem muszaly, a check-in pultnal a repteren is csinalnak neked check in-t. 2-3 oraval elöbb menj ki a repterre.
2023. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Értem úgy fogom csinálni,hogy a Budapest-Madrid járatra becsekkolnom online.Madridba meg a reptéren.Igy jó?
2023. máj. 19. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!