Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik éri meg jobban ? Az...

Melyik éri meg jobban ? Az Erste által kötött Wizzair Discount vagy közvetlenül a Wizzair oldaláról érdemes elindítani az igénylést ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A hitelkártyás megoldás az összes költséget figyelembe véve kicsit olcsóbban ad WDC tagságot, mint közvetlenül megvéve. Kérdés az, hogy kell-e neked egy hitelkártya és tudod-e jól használni.
2023. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs rá szükségem, azonban ha valóban tudok pontokat gyűjteni, így lehet inkább azt igényelném meg és használnám.


Nagyon max 3x utazom egy évben. Ezért vagyok nagyon dilemmában. Ha jól tudom az erestenél van havidíj és kártyadíj is.

2023. jún. 18. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a wizznél vettem közvetlenül, konkrétan repjegyvásárlás közben ajánlotta fel és rögtön megkaptam a kedvezményt is, így a tagsági díjjal együtt kb. egy ezressel volt több a jegyem és azóta már többször használtam. Én is kb. 3-szor utazom wizzairrel, néha mással (de akkor nem fapadossal), és megérte.
2023. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Van kártyadíj, havi zárlati díj és csomagdíj is, de ezért írtam, hogy ezekkel mind számolva is picivel olcsóbban jön ki, de nem nagy a különbség. A fő szempont az legyen, hogy akarsz-e hitelkártyát, ki tudod-e használni, ingyen tudsz-e rá utalni a folyószámládról stb.
2023. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!