Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol a legjobb ülni a repülőn?

Hol a legjobb ülni a repülőn?

Figyelt kérdés
Az ablaknál mely sorokban?
márc. 2. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 pontosan így vagyok vele én is!

Ázsia felé még lehet nézelődni, de ha Amerika felé megyünk teljesen felesleges. Úgyis az északi útvonalon megy, esetleg el lehet kapni Grönlandból részleteket, de többnyire a felhők vakító fehérségét látod csak. Sötétíts be, aludjál ha tudsz, nem a gépen kell pattogni, hanem amikor megérkeztél.

Ja és az sem mindegy, hogy melyik folyosós (aisle) széket választod. Ugye ha valamelyik szélső üléssorban, akkor az ablak mellett ülő és a középső ülésen ülő is felállít, ha ki kell mennie a mosdóba. Ha a középső üléssor folyosós székét választod, akkor csak egy, a középső utas fog rajtad keresztül kikéredzkedni, de az is lehet, hogy a másik irányba megy és téged békén hagynak. Mert itt ugye 2 folyosó van.

Ha előrébb akarsz helyet foglalni, hogy hamarabb leszálhass az lehet, hogy pénzbe vagy pontokba/mérföldekbe fog kerülni, te tudod mennyire fontos ez neked.

Amit viszont még hozzátennék. Ha ilyenkor télen utazol és elképzelhető, hogy nem lesz tele a gép, én nem biztos, hogy költenék prémium economyra. Ha businessel mész, akkor nem szóltam ott vízszintbe hozható az ülés. Idén az eddigi 4 tengerentúli utamból 3x teljesen enyém volt a 3 ülés (Dreamliner, A350), vagyis el tudtam feküdni és ha nem is teljesen kinyújtózva, de pár órát aludhattam kényelmesebben, mint ülő pozícióban. Na most a premium economyn a karfák nem felhajthatók, úgyhogy szegények végig ücsörögték az utat. Szívás a köbön

márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Legjobb elöl, onnan a legjobb a kilátás. Legrosszabb középtájon, ahol a szárny kb. mindent eltakar. Szerintem az, hogy mikor tudsz leszállni, nem sokat számít, mert a csomagodra úgyis várnod kell - már ha van.
márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagyis teljesen más szempontok vannak ezeken a két órás helyijáratokon, mint a távolsági járatokon. És azokon se mindegy, hogy milyen irányba indul a gép
márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 BeefEater ***** válasza:
Seatgurun nézd meg. Nem adtál semmi információt, úgyhogy kb annyit tudunk hozzátenni, hogy "first classon"
márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!