Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nagyon last-minute-nek számít...

Nagyon last-minute-nek számít utazás 1-2 héttel előre leszervezni?

Figyelt kérdés
Főleg messzi helyekre, ázsai, amerika..

márc. 5. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha rugalmas vagy akkor nem.
márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyrészt az egyéni preferenciáktól függ, már ha eltekintünk a kötelező intéznivalóktól, mint vízum, oltások stb. Utóbbiakra azért kellhet idő.
márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugy nez ki lesz egy kis leallas munkahelyen, lehetoseg adodna utazgatni egy kicsit.
márc. 6. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Most még nincs szezon, nem lesz gond. Nincs akkora zsúfoltság a népszerű helyeken, van szállás, az árak is barátibbak. Nem lesz gond.
márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem tökéletes lenne, ha van idő utánanézni alap dolgoknak.

Közép-Amerikában és Ázsiában is 2-2 alkalommal voltam már, és sosem oltattam magam pluszba, kötelező oltás kevés helyen van manapság, ahol pedig van, ott általában azért a többi körülmény is olyan, hogy lehet kevés az egy hét rákészülni...

A vízumra (/ESTA) érdemes figyelni, mi kezdőként Mexikóba utaztunk először saját szervezéssel, és csak a repjegyvásárlás után fogtuk fel, hogy az USA átszálláshoz is kell ESTA 🙃

Szerencsére megkaptuk, de volt pár stresszes óránk a saját hülyeségünk miatt...

márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan egy bevállt utazási forma, sokan csinálják. Utolsó percekig is várnak a repjegyekkel meg hotelekkel, ilyenkor sok társaság vagy hotel bedob egy olcsó ajánlatot, csak menjen el a jegy/szoba, ezért hívják last minutenak ahogy írtad is.
márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!