Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit ajánlotok annak aki nem...

Mit ajánlotok annak aki nem bírja a repülést de muszáj repülnie?

Figyelt kérdés
Nem a hányinger a bajom, hanem hogy egyszerűen annyira izgulok, hogy hányok és hasmenésem lesz. A turbulenciákkor teljesen bepánikolok és kikészítem saját magam. Mivel gyerekkel repülök hosszú utat az altató nem opció… :(
márc. 16. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Vonattal nem tudtok menni?
márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nincs olyan, hogy muszáj.

Amúgy meg pszichoterapia, relaxacio, esetleg nyugtató.

márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Maradj otthon. Nincs olyan, hogy muszáj repülni. Még olyan sincs, hogy muszáj elmenni oda.
márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképpen a gép első részébe ülj, ott kevésbé érzed a turbulenciát. Felszállás után egy kis pohár bor, illetve valóban relaxáció, terápia tud segíteni. Én két olyan embert ismerek, akik korábban rettegtek a repüléstől, de - nyilván nem csak emiatt - jártak terápiára és ma már simán repkednek.
márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

4-es, én az alkoholtól óva inteném a hányingerrel, hasmenéssel, idegességgel küzdő embert.

A többivel egyetértek.

márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dedalon.
márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kinedyil utazotabletta.
márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Javítom magam: Kinedryl
márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy hova utazol?

Nem olyan vészes az a repülés, hidd el, főleg egy Boeinggal, Airbussal. Max. a felszállást, leszállást érzi jobban a gyomrod, de még nagyon azt sem. Egy picit dolgozik az adrenalin, de az normális. Sztem egy busszal is gyomorforgatóbb tud lenni az utazás, főleg bizonyos vidéki utakon.

márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én repültem mar vagy 30x, de az idegeskedést nem tudom én se leküzdeni. Hiába tudom, hogy brutál biztonságos, akkor sem érzem normálisnak, hogy 12 km magasan üljek. Én szerintem terápiára fogok járni vagy beveszek nyugtatót, ha legközelebb repülnöm kell. Nálad ezek nem játszanak?
márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!