Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol lehet 100 ml-es kiszerelés...

Hol lehet 100 ml-es kiszerelésű (férfi) sampont kapni? Repülőre szeretném felvinni, azért a kategória.

Figyelt kérdés
máj. 17. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a repteren talan lehet kapni, vagy vehetsz kis 100 ml-es palackot drogeriaban/kinai boltban es feltoltheted a kedvenc samponoddal.


De szerintem felesleges ezzel szorakozni, ha a szallason nincs sampon, akkor veszel egy normal meretut amikor megerkeztel, talan meg olcsobb is lesz, mint a repteri kicsi

máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Dm-ben a kassza körül vannak mini cuccok, lehet férfi is, sosem figyeltem.
máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dm, rossmann stb.
máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 L.. István ***** válasza:
52%
Sose értettem minek ilyeneket cipelni. Veszel ott, ahová mész.
máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
#4: majd pár nap múlva, amikor hazautazol, akkor kidobod a majdnem teli dobozt?
máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lofefi ***** válasza:
79%

Vagy veszel egy kis tubust és áttöltöd a kedvenc samponod, vagy veszel odakinn, vagy olyan hotelbe mész, ahol adnak.

Egyszerű.

máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 L.. István ***** válasza:
11%
#5: Nem kell litereset venni, csak a legkisebbet. De egyébként igen, ki, mondd már azt a pár száz forintot.
máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BeefEater ***** válasza:
100%

Általában a 100 ml -es kiszerelésű dolgok nagyon túlárazottak. Valószínűleg olcsóbban kijössz, ha a célállomásodon veszel valamit és kidobod utána.

Ha van még időd, akkor rendelj kis flakonokat mondjuk Aliexpressről és öntsed át a samponodat.

máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dm, Rossmann, Muller. Itt szoktam látni ilyeneket. De az ára majdnem annyi mint egy hagyományos méretű samponnak, szappannak. Ugyanott vagy a kínainál veszel 100 ml-es direkt repüléshez való flakont és otthon töltesz bele a samponodból jobban jársz.
máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap vettem WU2-es, 100ml-es sampont a DM-ben, de vettem már a Rossmanban is.
máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!