Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen ruhát csomagolnátok...

Milyen ruhát csomagolnátok május végi utazáshoz nőként és mennyi rucit egy 10 kg-s feladott poggyászba ?

Figyelt kérdés

Dél spanyol körútra megyek egy hétre. Malaga környéke. Alapvetően 5 nap városnézés lest, egy nap totál pihi, plusz egy fél nap kirándulás a kanyonban és fél nap pihi.


Nem tudom miből mennyit kéne vinni. Legging, szoknya , egyberuha, pulcsi, póló, top...Meg nem is tudom, érdemes szoknyát vinni ? Mosz néztem , hogy május 25-től 30 fok körül lesz.Ilyen csoportos körúton még sosem voltam ,szóval elfogadnék egy kis segítséget 🤗 Köszönöm szépen



máj. 21. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

7 rövidnadrág, 7 póló, 7 bugyika. én ezeket vinném, melegben ez bőven elég.


42F

máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi te tudod hogyan szoktál alapból öltözködni. Én hiába vagyok nő, utálok vásárolni így alig van ruhám. Szoknyát nem is hordok, egyberuhát néha.

Spanyolban még nem voltam, de mondjuk 1 hetes görög vagy olasz nyaralásra vinnék 4 bugyit, 2 zoknit, 1 rövidnadrágot + 1 ami rajtam van, 4 pólót + 1 ami rajtam van, 1 melltartót + ami rajtam van. Ja meg bedobnék 1 kardigánt. De én azért is viszek ilyen keveset mert minden nyaraláson ami legalább 1 hétig tart, ki szoktam 1-szer mosni. 16 napos amerikai útra is csak ennyi ruhát vittem vagyis bocs, oda 2 pólóval többet, de ott 2-szer mostam.


De ismerek olyanokat, akik 1 hetes nyaralásra elvisznek 4 nadrágot meg 10 pólót hogy "minden mindenhez passzoljon". Szerintem ez felesleges.

máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 kilós poggyász nekem elég volt egy 6 hónapos indiai útra, 15 napnyi ruha belefér, pedig 80 kilós férfi vagyok, értelemszerűen nagyobb ruhákkal, mint egy 30 kilóval és 20 centivel kisebb nő.
máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kényelmes cipő/szandál 1-2, papucs a szállásra, kényelmes, laza ruházat.

Nadrág / szoknya / rövidnadrág összesen 2-3 db

póló / felső / alsónemű minden napra 1

alvós cucc

egy pulóvert / hosszú nadrágot / vízálló cipőt én azért betennék

máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy (strand)kendővel jól variálható a ruházat, több féle módon lehet hordani, szoknya szerűen is felköthető, árnyékot adni is jól jön, hűvösebb időben, vagy légkondis helyen véd/melegít, ha szükségét érzed.


Egy vékony esőkabát bárhol és bármikor jól jöhet nyári záporok ellen és valamennyire melegít, ha lehül az idő, vagy a légkondik zavarnak.


Attól függően milyen nyaralásra készülsz (mennyire a strandolás/napozás a hangsúlyos), akár több fürdőruha is hasznos lehet és akár fehérnemű helyett is hordhatók.


Nyilván testi adottságoktól, szokásoktól, igényektől, aktivitásoktól is nagyban függhet, hogy mennyi váltó ruhát igényelsz. Pl. ha testesebb, izzadósabb vagy, esetleg készülsz több, komolyabb sportolásra, kirándulásra is az út alatt, akkor érdemes lehet több váltás ruhával számolni minimum az alsó ruházatban.

máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!