Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudnék eljutni Budapest...

Hogyan tudnék eljutni Budapestről Adana-ba (Tr) a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Isztambulig repülő. Ha az Atatürk repülőtérre érkezel, akkor ott a metróra felszállsz, és elmész az Otogar állomásig, ami a buszpályaudvar török neve, ennek megfelelően egy hatalmas buszpályaudvar van felette:). Itt leszállsz, felmész, és a rengeteg iroda egyikébe bemész, és annyit mondassz, hogy Adana, és kb. fél óra múlva már egy buszon fogsz ülni Adana felé. Még ha az adott táraság nem is üzemeltet járatokat Adanaba, szinte kézről-kézre fognak adni, amíg lesz egy busz ami elvisz. Ha a Sabiha Gökcen repülőtérre érkezel, akkor kicsit trükkösebb a dolog, mert innen jóval messzebb van az Otogar, sajnos pontosan nem is tudom, onnan hogy lehet odajutni.
2013. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Három szőke, kék szemű gyerekkel utazom. El tudod képzelni, hogy bemennek egy irodába és annyit mondanak: Merhaba. :)))))


BUD- IST vagy VIE-IST nagyon drága 5 embernek.


Szerinted járható, az az út, h. Wizzair- rel BUD-LCA (Ciprus), Ciprusról pedig hajóval Mersinbe. Itt mát fel tudna minket szedni a nagybátyám. Lárnakán meg kellene szállnunk egy este valahol. A török vízumot megveszem itthon interneten.

2013. jún. 7. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom jár-e Ciprusról hajó Törökországba, török-ciprusról biztos, de azt az utat nem ismerem. Ha van ilyen, akkor nem lehetetlen a dolog, de biztosat nem tudok erről mondani. Egyébként ha nagybátyád ott van, akkor ő nem tud segíteni? Amúgy szerintem három szőke kékszemű gyerekkel mennél a buszállomásra se lenne gond, biztos megnéznének jobban, aztán kb. ennyi lenne. Mondjuk egy olyan forgalmas helyen, mint az isztambuli Otogar, tényleg kicsit fokozottabban kell figyelni a gyerekekkel, nehogy a tömegben elkóboroljanak.
2013. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nagybátyám is csak nyaralni megy. :) Ott akarunk találkozni.
2013. jún. 8. 11:16
 5/5 anonim válasza:

BUDAPEST-ISZTAMBUL

ISZTAMBUL-ADANA

szipmlán úgy veszed a jegyed és átszálsz:)

Én ugyan így voltam kb 60 e volt a jegy.:)

2014. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!