Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazhat egy 15 eves gyerek a...

Reka T kérdése:

Utazhat egy 15 eves gyerek a 23 eves unokatestverevel a Ryanairrel?

Figyelt kérdés

Nemsokara Budapestrol utaznanak ketten Daniaba es nem talalunk semmi informaciot arrol, hogy kell-e szuloi beleegyezes a gyereknek vagy nyugodtan utazhat az unokatestverevel barmi papir nelkul(persze az utlevelet kiveve).


Ha valaki tud barmit errol, megkerem szepen irjon!

Elore is koszi!!! :)



2013. júl. 3. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy héttel ezelőtt kérdezték a reptéren, hogy a gyerekeim kicsodák nekem (más a nevük és a bőrszínük is), mondta az alkalmazott, ha nem én lennék az anyjuk, akkor kellene szülői hozzájárulás is.


De odafelé nem kértek semmit, úgyhogy szerintem ügyintézőtől függ. Ha megoldható, inkább legyen papír, nehogy problémázzanak miatta.

2013. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly 21 éves voltam, a 15 éves hugom 3x jött velem külföldre. Egy alkalommal jött a barátnője is velünk, akkor írtunk papírt arról, h a szülők elengedik velem stb, de soha egyszer sem kértek semmilyen papírt róla.
2013. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!