Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőre felvihetem a...

A repülőre felvihetem a kiskutyám, lehet nálam vagy elzárják? Mini yorki!

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 20:39
1 2
 1/17 anonim válasza:

Összezárják néhány pitbullal, csak hogy ne unatkozzon a kis porszívó :D


De viccet félretéve természetesen elzárva lesz tőled mindvégig, nem lehet nálad az utastérben.

2013. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Légitársasága válogatja, az ilyen nagyon apró kutyákat néha engedik kabinban, ha boxban/hordozóban viszed. Én is utaztam már olyan járaton, ahol mögöttem egy kutyás utas ült.


De remélem azzal tisztában vagy, hogy ez nagyon légitársaságfüggő (fapadosok abszolút nem szállítanak állatot, csak vakvezetőt), és aki engedi is, annál is jó előre le kell beszélni.


Kicsit úgy fogalmaztad meg a kérdést, mintha csak oda akarnátok állítani a reptérre a kutyával, annak az eredménye meg csak a kiröhögés lesz.

2013. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"Kicsit úgy fogalmaztad meg a kérdést, mintha csak oda akarnátok állítani a reptérre a kutyával, annak az eredménye meg csak a kiröhögés lesz."


Nekem is ez az érzésem a kérdés alapján. Az állat szállítás repülőn írtó körülményes. Nagyon nézz utána kérdező, mert tényleg erősen légitársaság függő a dolog. Nem szívesen csinál ilyet egyik cég sem, mert sok vele a macera és kockázat, és aki vállalja az se olcsón csinálja!!


Az meg hogy lehet nálad vagy elzárják huszadrangú kérdés. Először annak nézz utána, hogy egyáltalán szállítható-e bárhogy is az adott légitársaságnál. Illetve ugye keresni kell olyat akinél igen. És mélyen a zsebbe nyúlni miatta.

2013. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egészségével kapcsolatos igazolás is kellene a kutyának az utazáshoz, de nyilván a kérdező nem jut el eddig a stádiumig.
2013. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Soha életemben nem repültem,szóval tényleg nem tudom mire számítsak és mit hogyan kell intézni.

Mi tévő legyek?

2013. júl. 28. 14:00
 6/17 anonim ***** válasza:

Cicát láttam, hogy zárt hordozóban vittek fel az utastérbe, de azt nem figyeltem, hogy elvitték vagy az utas közelében volt-e. Pórázon, szabadon úgy hogy fogod az 100% hogy nem lehet.

Viszont ezt tényleg légitársaság válogatja, náluk kellene rákérdezni, hogy mik a szabályok, mekkora méretű legyen a hordozó...

2013. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elsőként felhívod a légitársaságot és megérdeklődöd milyen iratok és hordozó kell.

Aztán ha kérik, állatorvostól igazolás és útlevél az állatnak.

2013. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Mi tévő legyek?"


Első körben próbáld megoldani az utazást az állat nélkül. Ez a legegyszerűbb és legtanácsosabb szerintem. Ha úgy érzed lehetetlen ezt megoldani akkor kérdezz utána az adott légitársaságnál amivel utazni szeretnél. Ha nem engedik akkor menj másik társasággal. Gondolom ahol engedik ott is kell legyen állatútlevél, csip és ki tudja milyen oltások... szóval szinte biztos kell állatorvoshoz is menni.

2013. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Meg soha nem utaztal repulon? Akkor tenyleg aldasos lenne az elso utat az allat nelkul megcsinalni, mert minden uj lesz, mindenfelere kell figyelni, semmi szukseged meg extraban arra, hogy a kutya utazasa elvegye a figyelmed!


Tobbet itt ne is kerdezz. Ha mindenaron kutyaval akarsz utazni, akkor innentol csakis a legitarsasag fog erdemleges valaszt adni!!! (raadasul az sem mindegy melyik tarsasag es melyik orszagbol melyik orszagba... vannak orszagok, amik karantenba teszik az allatot es napokig nem latod vissza a kutyust!)

2013. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az kutyán nélkül nem megyek haza,az adott ország nyelvét nem nagyon beszélem a légitársaságok honlapjain nem találtam a megoldást így fogalmam sincs mit csináljak! L17
2013. júl. 29. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!