Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy működik az online check-in?

Hogy működik az online check-in?

Figyelt kérdés
Tudom, le van írva egy csomó honlapon, de már teljesen összegabalyodtam. Eddig egyszer repültem, de akkor foglalták nekem a jegyet. Itt is az a menete, hogy odamegyek a check-in pulthoz, elkérik a személyim, elveszik a poggyászt, és kapok egy jegyet, amivel lehet menni a beszálló kapuhoz?

2013. aug. 26. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Rákattintasz a check-in gombra az útvonal mellett, akkor megjelennek újra a foglalási adatok, átnézed, hogy minden jól van-e, leokézod, és már nyomtathatod is a beszállókártyát.
2013. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha online check-in van, akkor nem kell menned a check-in pulthoz, csak a poggyászt kell leadnod, ha lesz. Pont azért online, mert nem a reptéren végzik.
2013. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És bár ez nem ide tartozik, de fizetéssel kapcsolatban van gondom, h vasárnapra akarok foglalni, de azt írja, h bankkártyával akkor lehet fizetni, ha járat indulása előtt van még 14 nap. Hitelkártyám nincs, ilyenkor hogy lehet fizetni? (Wizzair légitársaság)

2013. aug. 26. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
bankkártyád van? na, avval fizethetsz, feltéve ha dombornyomott.
2013. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keveritek a dolgokat. Te átutalással akartál fizetni! Ezt csak akkor lehet ha legalább 14 nap van még az utazásig. Kártyával fizetheted és mindegy hogy betéti vagy hitel kártya. (Amúgy is a legtöbb magyar kártya az hitelkártyaként lesz felismerve. Akkor is ha te tudod hogy nem az. :-))

Ma már nem kell feltétlenül, hogy dombornyomott legyen, nagyon sok dombornyomás nélküli kártyát elfogadnak. Ma már az a ritkább, hogy egy kártyával nem lehet neten fizetni.

2013. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!