Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » ÁZSIÁBA mennék, illetve AIR...

ÁZSIÁBA mennék, illetve AIR ASIA légitársasággal szeretnék repülni. Hogyan, hova tudnék eljutni a legegyszerűbben egy olyan úti célra ahonnan már indul az AIR ASIA légitársaság?

Figyelt kérdés

A kérdés adott!

A célpont mindegy, tényleg csak az ár dominál, az az elsődleges. Ha pl.: Vietnám a legolcsóbb AIR ASIA csomópont akkor az is jó, ha Thaiföld akkor az is jó, bármi szóba jöhet, csak olcsón szeretnék (akarok) eljutni olyan célra ahonnan már megy a "filléres" Air Asia.



#Ázsia #Thaiföld #air asia #Air Asia légitársaság #ázsiai úti célok #olcsón ázsiába
2013. szept. 22. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb AA hub Kuala Lumpur. De megy AA Sri Lankáról, Kínából, Nepálból és Indiából, ezek vannak hozzánk a legközelebb. A legolcsóbb eljutás talán Indiába lenne, csak az a baj hogy AA nem Delhiből megy te pedig Delhibe érkeznél. Szerintem neked mindenképp Bangkokba, vagy Hong Kongba kell eljutnod valahogy.
2013. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elkezdek utána nézni akkor Hongkong-nak is.
2013. szept. 22. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni hogy megnézem a repülőteret a wikipediában. pl HK repülőtér, ott írja hogy adott reptérre milyen légitársaságok mennek, közülük kezdek el válogatni. Érdemes úgy is menni hogy pl Szófiából a Turkissel, Isztanbuli átszállással, valamiért olcsóbb mintha Isztanbulba szállnál fel ugyanarra a gépre. Szófiába el tudsz menni busszal. Én most így utazok Ázsiába.
2013. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még 3 napig megy egy nagyon jó KLM-akció, pár napja még 120-ért lehetett Sanghajba és HK-ba jegyet venni, biztos akad még pár dátum úgy is.


[link]

2013. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony adott a kérdés, de akkora hülyeség, már bocs.

Az AirAsia nem filléres, ugyanolyan alapokon működik mint az európai lowcost. Fővárosokba és turista városokba repül, na hát azok pedig nem olcsóak, pontosan azért mert sokan repülnek oda.


Itthon se mindegy hogy Dortmundba vagy Brüsszelbe repül az ember.


Hong Kongba, Kuala Lumpurba nem olcsó a repülőjegy.


AirAsia HUB Kuala Lumpurban van.

Sokkal egyszerűbb itthon jó előre foglalni, és egy jó flex economy ajánlatot kifogni.

2013. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!