Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairre folyadékot legnagyob...

Skinga kérdése:

Ryanairre folyadékot legnagyobb 100 ml-es kiszerelést vihetek kézi pottyászban? Az össze termék mennyisége 1 litert nem haladhatja meg összesen?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

He?

Itt le van írva minden még videó is van:

[link]

Egyébként meg mindegy milyen légitársaság, a reptéri szabályoknak kell megfelelni ilyen szempontból.

2013. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ryanairnél is ugyanannyi folyadékot vihetsz mint más cégnél. Persze ez addig fontos amíg átmész a biztonsági ellenőrzésen. Utána a mosdóban akármennyi vizet tölthetsz (ha pl. vittél üres üveget neki) vagy a reptéri boltban ("duty-free") is annyi folyadékot vehetsz amennyit akarsz és fel is viheted. (Ha belefér a csomagméretbe - amit viszont már a ryanair embere vizsgál. De ekkor már nem az a lényeg hogy folyadék vagy bármi más, hanem a csomagméret.)


Úgy is mondhatjuk, hogy a biztonsági ellenőrzésnél csak és kizárólag a "minőség" a lényeg, a kapunál pedig csak és kizárólag a "mennyiség" a fontos.

2013. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még egy kérdés, vihetem a következőket a kézi poggyászomba?

-15,4 colos laptopom,

-élelmiszer (bejgli, sonka, kolbász)

- 100 ml mennyiséget nem meghaladó pálinka/alkohol

2013. dec. 7. 17:29
 4/5 A kérdező kommentje:
most nézem, hogy pottyászt írtam, pedig poggyász akartam...:D
2013. dec. 7. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

100ml pálinka mehet, de az üveg legyen 100ml alatt! Mert ugye van aki úgy hiszi fél literes üveg alján van egy kicsi az is jó, de az nem jó!!


Kaja mehet bármi ami nem folyadék. Bejgli még talán belefér ;-)

2013. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!