Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air gépre fel lehet...

Wizz air gépre fel lehet vinni kisméretű ingyenes kézipoggyászban az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Bontatlan állapotban:

20 doboz bontatlan cigarettát

öngyújtót

fél literes ásványvizet

5 tábla milka csokit

vegetát

pirospaprikát

borsot

köményt

majoránnát

mindet bontatlan állapotban szeretném szállítani.

illetve körömcsipeszt?


Tudom buta kérdések de nem szeretném a vámon hagyni a csomagom tartalmát...



2014. jan. 10. 22:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
30%
a fel liter vizet azt tutira tudom, hogy nem, csak akkor ha a repteren vetted... es sztem a 20doboz cigi is eleg sok... az ongyujtot biztos nem... es kajak meg ilyen csak azt amit ott vettel a repteren..
2014. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Leírom mi nem mehet fel. Azt tuti kidobatják veled

-fél liter ásványvíz

- körömcsipesz


A többi mehet. Egyébként 800 szál cigaretta a határ. Ha ennél többet vinnél kidobatják veled.

2014. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2014. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindent felvihetsz, a 20 doboz cigit is (annyi a limit), kivéve a vizet. De azt megveheted duty free-ben is a biztonsági ellenőrzés után.


Egyébként tök mindegy hogy Wizz Air vagy más gép, a biztonsági ellenőrzéseket a sokszor olvasott tévhittel (vagy nem tudom honnan veszitek) ellentétben nem változik légitársaságonként, azt a repülésbiztonsági hatóságok végzik, így ugyanazt viheted fel az összes légitársaság összes gépére.

2014. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed nem arra megy ki, hogy átviheted-e az ellenőrzésen - hanem arra, hogy mit vihetsz fel a fedélzetre. A felsoroltakból mindent felvihetsz.
2014. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"A felsoroltakból mindent felvihetsz."


Ez is igaz egyébként.

A menyasszonyom mindig visz-hoz körömcsipeszt, ezt honnan vetted hogy nem engedik fel?

2014. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én ezeket a dolgokat már magammal szeretném vinni mert itthon kaptam ajándékba őket, és csak egy kis hátizsákkal utazom.
2014. jan. 10. 23:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A gépre mindent vihetsz ami akkor még nálad van. ;-)

Na de ami téged érdekel:

Ha otthonról viszed... A víz semmiképp, átvilágításnál észre fogják venni, felesleges próbálkozni.

Max tíz db egyenként maximum 100ml-es folyadékot tartalmazó edény amit vihetsz. Szóval a fél literes üveget csakis üresen viheted be. (én üres fél literes palackot szoktam vinni és reptéren mosdóban megtöltöm - szeretem a csapvizet, itthon is azt iszom)


Mással nincs gond.


Olyan marhaságot hogyan sikerült leírni itt egyeseknek, hogy tilos a körömvágó csipesz vagy az öngyújtó? Mindkettő vihető, természetesen! Akinek fogalma sincs az minek ír? Hülyeséget a kérdező magától is ki tud találni, de szerintem a tények jobban érdeklik őt. :-D

2014. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 londonsgurl válasza:
nem egyszer utaztam mar a wizzairnel es szerintem az alabbiak kozul barmelyiket felviheted kiveve a koromcsipeszt. L/17
2014. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már megint itt egy okos, na mindegy. Köröm csipesszel mi a fene bajotok van? :-D még a borotva is veszélyesebb talán de azt is lehet vinni és igazából halkan mondom, hogy bicskat is lehet 6cm-ig... (ellenben csavarhúzót nem, úgyhogy ha ilyen multifunkcionális bicska akkor nyilván azt nem lehet)
2014. jan. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!